Tor kulkowy i zestaw konstrukcyjny w jednym? Tak! Uwielbiam wyszukiwać zabawki, które są niestandardowe i sprawiają, że dziecko rozwija kilka zdolności podczas zabawy. Tor kulkowy Migoga Race to bardzo inteligentna zabawka. Ćwiczy logiczne myślenie, wyzwala zmysły konstruktora i pobudza emocje w rywalizacji kolorowych kulek. Solidne wykonanie i niestandardowe kształty – absolutnie zasługuje na pokazanie szerszej widowni w Polsce!

20200229_163128500519088-1024x768 Pomysł na prezent: tor kulkowy Migoga Race Quercetti. Tor kulkowy i zestaw konstrukcyjny w jednym.

Zdecydowanie uwielbiam obserwować reakcje dziecka, kiedy spotyka się z czymś po raz pierwszy. Duże oczy i charakterystyczne „wow” to reakcja, którą uwielbiam. Dzieci mają absolutnie wrodzoną fascynacje do wspaniałymi zabawami. Tylko do niektórych jednak wracają z radością i ciekawością jak przy pierwszej zabawie. Tor kulkowy Migoga Race to zabawka, która łączy w sobie:

-bezpieczeństwo
-twórczość
-rywalizację
-szybkość
– logikę
– tworzenie konstrukcji
– skomplikowanie 80 części do stworzenia konstrukcji.

By stworzyć widoczny na pudełku tor kulkowy należy samodzielnie (lub z pomocą dorosłego, drugiego dziecka) złożyć konstrukcję. W pudełku znajdziemy praktyczną, kolorową instrukcję. Producent dedykuje zabawkę 6-12 latką. Już 3-4letnei dzieci przy asyście dorosłych powinny być pochłonięte składaniem i późniejszą zabawą. Oczywiście składanie jak i rozkładanie jest źródłem wielu emocji i fascynujących przeżyć. Duże i trwałe elementy z łatwością mieszczą się w dłoni dziecka a sposób montażu nie przysparza większych trudności. Możliwość złożoności konstrukcji samodzielnie czy we współpracy z dorosłym to wielka atrakcyjność zabawki i gwarancja, że posłuży zarówno maluchom jak i dzieciom w wieku wczesnoszkolnym. Poza tym, każdy konstruktor wie jak cieszy efekt finalny dzieła!

Efekt końcowy to sporych rozmiarów konstrukcja. Dzieci uwielbiają wrzucać kulki do toru i obserwować ich bieg, próbują je przechwycić. Już nawet półtoraroczne dziecko z łatwością zrozumie zasady działania toru, będzie wrzucać kulki, próbować łapać je czy z sukcesem demontować konstrukcje. Przedszkolaki są w stanie budować własne konstrukcje, rozgrywać konkursy zjazdów.

Zabawa opiera się o WYŚCIG! W Migoga Race mamy bowiem mechanizm uruchamiana równoczesnego aż 8 kulek. Biorą one udział  w wyścigu i równoczesny start sprawia, że nie możemy przewidzieć kto wygra! Jak na prawdziwych zawodach. Na mecie znajdziemy nawet tor z przypisanymi pozycjami w klasyfikacji końcowej. Świetna zabawa, rywalizacja i zderzenie się z losowością wyboru drogi poprzez pędzące kulki.

20200229_163128500519088-1024x768 Pomysł na prezent: tor kulkowy Migoga Race Quercetti. Tor kulkowy i zestaw konstrukcyjny w jednym.

Wszystkie tory Migiga można łączyć – więc jeśli chcecie pobawić się niestandardowo – możecie spróbować wykonać ogromny tor z 2-3 zestawów.

20200229_163128500519088-1024x768 Pomysł na prezent: tor kulkowy Migoga Race Quercetti. Tor kulkowy i zestaw konstrukcyjny w jednym.

Zabawa i rozwój

Zabawa konstrukcyjna na to ogromny walor Migoga Race. Tor kulkowy to stymulacja motoryki małej, trening koncentracji, twórczości oraz spostrzegania, refleksu i szybkości. Kolorowy wygląd oraz bezpieczeństwo wykonania to dodatkowy atut zabawki. Lekcja fizyki w własnym domu – obserwacja zachowań kulki to doskonały pretekst do rozmowy o prędkości, grawitacji, budowie maszyn itd. Kto wie może dzięki torze kulkowym wyrośnie Wam w domu mały inżynier i budowniczy.

Tory kulkowe to doskonała zabawa, edukacja i frajda dla mniejszych, średnich i starszych. Tor kulkowy to także dobry pomysł na prezent dla dziecka, które może korzystać z niego na wiele sposobów. Tor można składać, rozkładać na części i składać ponownie, przez co nie staje się on nudny i monotonny, a ilość elementów i kulek pozwalają na zabawę większej liczbie osób.

Migoga Race to ekscytujący wyścig trwający do ostatniej kulki!

  • Specjalna wyrzutnia pozwala na wystrzelenie aż do 8 kulek w tym samym czasie.
  • Pozycja startowa nie jest tu decydująca, ponieważ wygrać może każdy! 8 kulek (w różnych kolorach) może poruszać się różnymi trasami – mogą wpadać w pułapki lub przeszkody na torze.
  • Dzięki specjalnej podstawce z punktacją bardzo łatwo ocenić, która kulka wygrała.
  • Zabawka rozwija kreatywność i myślenie logiczne, które jest niezbędne do ułożenia stabilnych trójwymiarowych konstrukcji.
  • Wyprodukowane we Włoszech
  • Wspaniałe do dzieci w wieku 6 +/- 12 lat
  • W zestawie 82 elementy.

Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *