Dwie ciekawe propozycje na prezent dla dzieci od około 2 roku życia. Oparte na bestsellerowej książce zabawy: puzzle oraz gra Memo ROK W LESIE autorstwa utalentowanej Emili Dziubak. Wyprodukowane w Polsce, piękne, trwałe i bardzo ciekawe propozycje na zabawę z najmłodszymi!

wp-1619155995980-819x1024 Pomysł na prezent: Rok w lesie. Puzzle. Rodzice i dzieci oraz Rok w lesie. Memo od Nasza Księgarnia 2+

Zapraszam na przegląd dwóch pięknych  zabawek przygotowany przez Emilię Dziubak z bohaterami ulubionej książki dzieci.

Rok w lesie. Puzzle. Rodzice i dzieci

 • Wiek: 2+
 • ilustracje: Emilia Dziubak
 • Rok wydania: 2021
 • Wymiary: 70 x 135 x 135 mm
 • Liczba elementów: 20
 • Do kupienia TUTAJ

Piękne i trwałe dwuelementowe puzzle z mieszkańcami lasu. A ich bohaterowie to zwierzęta, które opiekują się dziećmi. Rodzice mają przy sobie słodkiego malucha. Zadaniem dziecka jest odpowiednie dopasowanie dziecka i rodzica tego samego gatunku.

Wśród par znalazły się niedźwiadki, jeże, żubry, ryjówki czy szopy. W przypadku najmłodszych proponujemy zacząć od kilku par i stopniowo dodawać kolejne, zwiększając stopień trudności. kiedy dziecko będzie już na to gotowe możecie zostawić je z wszystkimi elementami i rozkoszować się widokiem!

Rok w lesie. Puzzle. Rodzice i dzieci zachęcają do poznawania nowych zwierząt, a także rozwijają wyobraźnię i ćwiczą dokładność i cierpliwość. Dodatkowo ćwiczymy słownictwo i uczymy się nazw zwierząt oraz określeń na maleństwa tj. zdrobnień czy innych nazw. Zjawiskowe grafiki Emilii Dziubak sprawiają, że to doskonały pomysł na prezent. 

Pudełko zawiera 20 dużych elementów, czyli 10 par do ułożenia.

Wyprodukowano w Polsce bez plastiku, kleju czy folii!

Rok w lesie. Memo

 • ilustracje: Emilia Dziubak
 • Wiek: 2+
 • Rok wydania: 2021
 • Wymiary: 70 x 135 x 135 mm
 • Liczba elementów: 24
 • Do kupienia TUTAJ

Pozostajemy w klimacie ilustracji Rok w lesie. Tym razem pora na ćwiczenie pamięci w grze MEMO.

wp-1619155995980-819x1024 Pomysł na prezent: Rok w lesie. Puzzle. Rodzice i dzieci oraz Rok w lesie. Memo od Nasza Księgarnia 2+

Podczas gry w memo szukamy i łączymy w pary mieszkańców lasu – dziki, niedźwiadki, łosie, ale także krety czy gąsienice. Rozkładamy kafelki obrazkami do dołu i szukamy dwóch identycznych. Gdy znajdziemy parę, odkładamy ją na bok. Wygrywa ten, kto znajdzie więcej par.

W przypadku najmłodszych warto zacząć od kilku par i stopniowo dodawać kolejne, kiedy dziecko będzie już na to gotowe. Zobaczycie jak ta zabawa wciąga i ile radości daje dziecku!

„Rok w lesie. Memo” pozwala trenować pamięć, ćwiczy koncentrację i cierpliwość. To także okazja do nauki pierwszej gry zespołowej. Zjawiskowe grafiki Emilii Dziubak sprawiają, że gra w memo będzie prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny.

Pudełko zawiera 24 duże kafelki, czyli 12 par.

Wyprodukowano w Polsce bez plastiku, kleju czy folii!

Serdecznie polecam dwa ciekawe prezenty dla najmłodszych! Świetne puzzle i gra memo z ilustracjami z książki Rok w Lesie! Wysoka jakość, trwałość i piękne grafiki!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *