Zapraszam na nowy wpis z serii: Pomysł na prezent. Zbliża się czas wyborów prezentów świątecznych – pora na ciekawe opcje.  W dzisiejszym wpisie znajdziecie propozycje dla dzieci od 3+/- 10 lat i to zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Zabawa konstrukcyjna oraz tor wyścigowy w jednym! TOR KULKOWY – BIG MARBLEDROME 2,7M PRODUCENT QUERCETTI – zaczynamy!

wp-1636437491847-768x1024 Pomysł na prezent: Quercetti Tor Kulkowy Big Marbledrome 2,7M.
  • Producent: Quercetti
  • Przedział wiekowy: 3-5 lat, 6-8 lat, 9-12 lat
  • Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  • Do kupienia TUTAJ

Bardzo lubię wyszukiwać zabawki, które łączą w sobie naukę i zabawę oraz są niestandardowe. Tory kulkowe od dawna są na mojej uwadze i posiadamy już dwa. Dzieci uwielbiają zabawy kulkami na różnych powierzchniach i wysokościach. Tym razem, obserwując zainteresowanie synka autami szukałam toru wyścigowego. Wybór padł na tor kulkowy – Big Marbledrome, który łączy w sobie zabawę kulkami jak i może być trasą wyścigów aut.

Zestaw star tortowy, który można łączyć z innymi zestawami z serii składa się z 44 elementów. To okazja do zabawy konstrukcyjnej, w której dziecko może korzystać z wyobraźni lub bazować na gotowych wzorach z załączonej instrukcji. Elementy łączą się za pomocą nakładek co jest proste i intuicyjne. Nie sprawia dzieciom kłopotu. Tor łączy się szybko i tworzy prawie 3 metrową trasę z zakrętami i znakami oraz przeszkodami.  W zabawie toczymy wyścig między kulkami-autami. Mamy aż trzy pojazdy, które na swojej drodze  pokonują przeszkody  postaci pochylni, blokady części trasy czy znaki drogowe. Oczywiście wyścig rozgrywa się między startem a metą.

Już prawie 2 latek rewelacyjnie bawi się torem kulkowym jak i trasą dla aut. Oczywiście młodsi będą potrzebować pomocy przy złożeniu toru, ale przebiega to bardzo prosto i szybko. Dziecko możne także swobodnie kreować swoje kształty tras!

Zabawka została wykonana z trwałych elementów i jest absolutnie bezpieczna, estetyczna i atrakcyjna wizualnie. Podczas budowy trasy możecie dodać także znaki drogowe oraz przeszkody czy pochylnie – które sprawią, że zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza.

Zadowolone dziecko to szczęśliwy rodzic. Tor kulkowy – Big Marbledrome to zabawka, która posłuży Wam na długo – będzie cieszyć się zainteresowaniem 3-5-6-8 latka! Zestaw podstawowy można rozbudowywać, co wprowadza do zabawy kolejne modyfikacje i wzmacnia jej atrakcyjność. Ciekawa propozycja, która zdecydowanie spodoba się dzieciom. Tor kulkowy – Big Marbledrome to dobry pomysł na prezent dla wszystkich małych i większych wielbicieli aut, wyścigów, zabaw konstrukcyjnych czy zabaw przestrzennych.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: