Motoryzacja! Jakie dziecko nie ucieszy się z nowego auta, którego mechanika widoczna jest gołym okiem! Discovery Car to propozycja ciekawego pomysłu na prezent. W ogromnym pudełku zobaczycie elementy do samodzielnego złożenia. Tworzą one przezroczyste auto – które pozwala na obserwację pracy maszyny. Skrzynia biegów z dwoma biegami, silnik trzycylindrowy, kierownica, koła zębate i układ kierowniczy przedniej osi. Złóż samodzielnie auto i poznaj tajniki motoryzacji oraz mechaniki pojazdów! Cudowna zabawa gwarantowana w duchu edukacji S.T.E.A.M.!

wp-1608067101181-865x1024 Pomysł na prezent: Quercetti Isotta AUTO DISCOVERY NEW 3-7 +

Isotta Discovery Car od Quercetti

Discovery Car  to moje odkrycie! Od dawna wiem, że włoska firma z 70-letnią tradycją ma do zaproponowania wiele ciekawych pomysłów na prezent. Zresztą sporo z nich znajdziecie na blogu! Dzisiaj pora na motoryzację! Auto, którego mechanizmy możemy podglądać podczas zabawy? Obserwacja pracy silnika, koła zębate, układ kierownicy – wszystko widoczne gołym okiem?! Tak! Jest taka zabawka, której wygląd, funkcje i walor edukacyjny zdecydowanie zadowoli dziecko jak i dorosłego.

wp-1608067101181-865x1024 Pomysł na prezent: Quercetti Isotta AUTO DISCOVERY NEW 3-7 +
  • Isotta Discovery Car
  • Producent: Quercetti
  • Wiek: +3 lata
  • Wymiary opakowania:  40x34x9 cm
  • Do kupienia TUTAJ

Isotta Discovery Car to przezroczysty pojazd. Składa się z kilku elementów, które trzeba samodzielnie poskładać. Trwa to chwilę i zdecydowanie należy to do przyjemnych zabaw konstrukcyjnych. Również demontaż jest prosty i przyjemny. Z 9 części budujemy samochód. Nie potrzebujemy do tego żadnej instrukcji. Odpowiednia kolejność połączenia elementów sprawi, że auto ruszy. Wystarczy je tylko postawić na ziemi, stole czy innej powierzchni zabawy. Tutaj zaczyna się przygoda! Możliwość podglądania pracy auta podczas zabawy to nauka i zabawa w jednym. Przezroczyste elementy ujawniają ruch! To przesuwające się koła zębate, pracujące tłoki silnika czy praca skrzyni biegów.  Wszystko po to, aby dać dziecku możliwość zrozumienia w zabawie mechanizmu działania auta. Proste, przyjemne i jak bardzo edukacyjne!

wp-1608067101181-865x1024 Pomysł na prezent: Quercetti Isotta AUTO DISCOVERY NEW 3-7 +

Isotta Discovery Car to także wysoka jakość wykonania. Zabawka jest absolutnie bezpieczna i solidnie wykonana. Złożona jest z nietłukących oraz nietoksycznych materiałów. Bezpieczeństwo podczas zabawy gwarantowane! Auto można także bez obaw zamoczyć w wodzie czy bawić się nim na świeżym powietrzu (na balkonie, tarasie, podjeździe czy kotce brukowej a nawet trawniku).

Sekretem zabawy jest możliwość obserwacji wnętrza samochodu: przesuwanie dźwigni, kół zębatych, tłoków i drążków.

Ponad to Isotta Car jest także zabawką S.T.E.A.M. Zabawki STEAM (z ang. science, technology, engineering, arts, math) to zabawki edukacyjne, które mają rozwijać umiejętności dziecka w zakresie tych 5 dziedzin (nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki). Zabwka STEAM pozwala dziecku na odkrywanie rzeczywistości i świata poprzez zabawę. Pobudzają dziecięce mózgi do pracy, pozwalają nabyć nowe umiejętności i wyjaśniają tajemnicze działania skomplikowanego świata. Zdecydowanie warto wybierać zabawki, które mają walor edukacyjny zamiast tylko estetyki wykonania.

Isotta Discovery Car od Quercetti to doskonały pomysł na prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym (3-7 lat). Zabawa, edukacja i możliwość zrozumienia działania auta poprzez obserwację i manipulację zabawką. Bezpiecznie, twórczo, naukowo i jak bardzo przyjemnie! Kolorowe auto wyrusza w drogę! Warto je złapać i podarować na prezent! Prawdziwa perełka.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *