Zachwycająca i piękna. Stanowi codzienne źródło zachwytu wiernych, turystów i wielbicieli architektury sakralnej. Katedra Notre Dame w Paryżu, o której zrobiło się głośno na całym świecie z powodu strasznego pożaru. Przedstawiam zupełnie nietypowy pomysł na prezent :puzzle 3D z wizerunkiem katedry. Ciekawy i kreatywny pomysł na prezent dla młodzieży i dorosłych – idealny na Dzień Dziecka lub inną okazję. Efekt 3D za mniej niż 20zł!

20190520_081452962214038-768x1024 Pomysł na prezent: Puzzle 3D Katedra Notre Dame W Paryżu

Puzzle 3D Katedra Notre Dame W Paryżu


Jednym z ulubionych zajęć mojego dzieciństwa było układanie puzzli. To właśnie dzięki tej rozrywce doskonale radzę sobie z przestrzenią i potrafię skupić się na drobiazgami w realizacji projektów. Puzzle to także okazja do treningu koncentracji oraz miła rozrywka. O puzzlach 3D można by pisać więcej. Tutaj do czynienia mamy z trójwymiarowym przedstawieniem składanego obiektu. Możemy namacalne zobaczyć skalę, przyjrzeć się układowi pomieszczeń i dostrzec wcześniej pomijane detale architektoniczne. Wychodzimy ponad powierzchnie płaskiej przestrzeni i widzimy oraz doświadczamy więcej.


Puzzle 3d pobudzają wyobraźnię i przybliżają architekturę z całego świata dzieciom, młodzieży i dorosłym. To uniwersalna wiekowo zabawa. Progiem wejścia jest tylko wiek. Ilość elementów oraz skala wymagać może precyzji i dokładności, którą dziecko osiąga zwykle około 8 roku życia. Młodsze dzieci mogą nam asystować i wyjmować elementy z wypraski oraz podawać elementy według numeru. Sama do ułożenia Katedry potrzebowałam także pęsety. Za jej pomocą wyjęłam drobne elementy i precyzyjnie umieściłam puzzle we właściwym miejscu. Niezastąpione wsparcie. Ułożenie puzzli składających się z 40 elementów zajmuje około 60-100 minut.

Puzzle 3d Katedra Notre Dame to znakomity pomysł na prezent. Do wyboru mamy kilka zestawów o różnym stopniu złożoności. Dodatkowo otrzymujemy w zestawie instrukcję wraz z realistycznymi zdjęciami obiektu i informacjami w języku angielskim. Puzzle wykonane są z tworzywa z elementami gąbki – dają się zginać i formować w celu właściwego ułożenia.

Czekacie na kolejne pomysły na prezent?

Zapraszam ponownie już wkrótce! 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *