Świecące w ciemności czy brokatowe? A może jedne i drugie? Tak! Bo Plus Plus doskonale się łączą i pozwalają wyczarować niezwykłe i kreatywne konstrukcje. Zobaczcie jakie ciekawe konstrukcje stworzyliśmy w zabawie z Matyldą i Wiktorem! Klocki PLUS PLUS prosto z Danii to nasze odkrycie tej jesieni!

wp-16666016988828463238702498299301-1024x1024 Pomysł na prezent: niezwykłe klocki PLUS PLUS prosto z Danii. Kreatywne zabawy dla dzieci 3+

Dotychczas duńskie klocki kojarzyły mi się tylko z jednymi (LEGO). Jednak tej jesieni poznaliśmy nowe klocki produkowane także w Danii. Są to klocki PLUS- PLUS w których zabawy nie ma końca! Moje dzieci testowały klocki przez ostatnie kilka tygodni i nadszedł czas na wpis – i co za tym idzie moją rekomendacje dla klocków Plus- Plus.

wp-16666016988828463238702498299301-1024x1024 Pomysł na prezent: niezwykłe klocki PLUS PLUS prosto z Danii. Kreatywne zabawy dla dzieci 3+

Dla Wiktora i Matyldy wybrałam dwa zestawy:

Plus-Plus, klocki Mini Glow Basic

Plus-plus tuba brokatowa – 100 elementów

Zestaw GLOW IN THE DARK zawiera 360 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych. Zestaw  w tubie to 100 klocków z elementami brokatu i w odcieniach różu i fioletu oraz bieli. Każdy z zestawów można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców powyżej 3 roku życia. Do zestawu dołączona jest instrukcja z inspiracjami. W Internecie też znajdziecie mnóstwo ciekawych filmików, zdjęć tj. inspiracji. Zachęcam także do budowania za pomocą klocków wszystkiego co podpowiada Wam wyobraźnia. Efekt może Was zaskoczyć i na pewno dochodzenie do realizacji planu będzie pełne kreatywności i zabawy!

Zalety klocków PLUS PLUS:

  • Klocki zdecydowanie rozwijają i pobudzają dziecięcą wyobraźnię.
  • Charakteryzują się wysoką dokładnością i jakością wykonania.
  • Doskonale się łączą, nie rozpadają się podczas łączenia
  • Nie zawierają PVC oraz ftalanów.
  • Mają ciekawe kolory.
  • Wspierają rozwój zdolności manualnych dziecka.
  • Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.
  • Świetnie sprawdzą się w zabawie również podczas podróży.
  • Możliwość budowania płaskich i przestrzennych konstrukcji.

Klocki wyglądają bardzo prosto, jednak efekt łączenia zaskakuje i bardzo podoba się zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym! Potwierdzam sama, kiedy córka poprosiła mnie o zbudowanie syrenki. Efekt zachwycił mnie samą a budowanie sprawiło olbrzymią przyjemność.

Co ważne, zestawy można łączyć i rozbudowywać. Klocki także zapakowane w pudełko/śniadaniówkę można zabrać w podróż autem czy innym środkiem lokomocji. Zapewnią ciekawą rozrywkę i doskonałą opcję na spędzenie czasu.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością,. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa. Oryginalne klocki mają także wytłoczony napis PLUS PLUS! Rewelacyjny efekt świecących w ciemności klocków – polecam serdecznie ten zestaw. Dziewczynki będą także zachwycone brokatem w klocku! Dwa zestawy to dopiero początek – na pewno będę je rozbudowywać o kolejne! Dzieci już proszą o więcej!

Z uwagi na wielkość dzieci do trzeciego roku życia tylko pod nadzorem rodzica.  Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: