LOL Surprise to ewenement aktualnych czasów. Laleczki zapakowane w tajemnicze kule zawładnęły rynkiem sprzedaży oraz sercami głównie dziewczynek w wieku od około 5 lat. Pomysł na prezent zaprasza na spotkanie z LOL w wersji daleko wykraczającej ponad standardową zabawę laleczkami. LOL Surprise Zostań Stylistką Mody to propozycja na prezent, która łączy kompaktowość (walizka), rozwój manualny oraz kreatywny oraz tematykę, która uwielbiają fanki serii. Zaglądamy do środka sporej, różowej walizki!

20190412_132627104224159-663x1024 Pomysł na prezent: LOL Surprise Zostań Stylistką Mody 5+

LOL Surprise Zostań Stylistką Mody

LOL Surprise Zostań Stylistką Mody to ogromny karton-walizka, który w środku mieści sporo rzeczy, których przeznaczenie zna każda stylistka mody. Do dyspozycji stylistki mamy:

-plastikową walizkę do przechowywania projektów, wygodna przy podróżach
– 4 fashion booki z sylwetkami lalek LOL
– kartonową podstawkę do podtrzymania  fashion booków
– zestaw naklejek i ubrań do wycięcia
– zestaw pisaków
– papier ozdobny
– nożyczki
– klej
– brokat.

Całkiem sporo, aby móc tworzyć własne kompozycje modowe. Jako dziecko uwielbiałam tego typu zabawy. Móc tworzyć, wycinać, zdobić, zmieniać i oglądać swoje działo – to przyjemność sama w sobie.  Absolutnie rozumiem radość dzieci, kiedy mogą namacalnie zobaczyć efekt swojej kreatywności. Zestaw LOL Surprise Zostań Stylistką Mody to właśnie propozycja, która spodoba się dziecku oraz pozwoli pielęgnować pasje do zabawek LOL oraz rozwijać dziecięcą kreatywność oraz motorykę małą.

Motoryka mała – czyli co?

Zabawy typu wycinanie, klejenie, kolorowanie, ozdabianie, przykładanie i odrysowanie wymagają precyzji dłoni, koordynacji ręka-oko oraz koncentracji uwagi. Tylko od konfiguracji pracy ręki, oka i mózgu zależy efekt finalny. To ogromnie ważne zajęcie z punktu widzenia rozwoju dziecka. Motoryka mała to właśnie sprawność ręki. Propozycja zabaw manualnych z zestawem LOL Surprise Zostań Stylistką Mody to wielka zachęta dla dziecka w wieku około 5 lat i więcej do podjęcia wysiłku związanego z treningiem ręki czy oka. Pond 70 naklejek wymaga od dziecka również podjęcia decyzji i elementu twórczej wyobraźni.

Zestaw to tylko propozycja. Od dziecka zależeć będzie efekt finalny zabawy. To czy wykorzysta elementy z zestawu czy włączy w nie jeszcze inne elementy z domowego arsenału – wszystko jest możliwe. Nie będzie dwóch podobnych efektów pracy – kreatywność dziecka zdecydowanie ma tutaj okazję, aby się rozwinąć.

Kto wie, może zabawa w stylistkę rozwinie się w pasję, która zmieni życie naszej małej projektantki. Na pewno efekty zabawy z zestawem mogą nas zaskoczyć!

Seria: LOL

L.O.L. Surprise to robiąca ogromną furorę wśród dzieci seria laleczek, których znakiem rozpoznawczym jest wyjątkowy sposób ich zapakowania. Laleczki L.O.L. zapakowane są w specjalnej kuli, a kupując zabawkę, dzieci nie wiedzą jaką w środku znajdą laleczkę. Rozpakowując kulę, maluchy zdejmują kolejne warstwy opakowania, za którymi kryją się różne niespodzianki – naklejki, akcesoria do lalek, itp. Sama laleczka znajduje się wewnątrz kuli.

Idea laleczek L.O.L. nawiązuje do popularnych jajek czekoladowych z ukrytą w środku zabawką. Nikt nie wie, co znajduje się w środku i właśnie w tej tajemnicy kryje się największa zabawa! Odkrywanie kolejnych zagadek i niespodzianek potęguje dziecięcą ciekawość i wraz z kolejnymi etapami emocje rosną coraz bardziej, żeby na końcu dotrzeć do naszej upragnionej laleczki! 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: