Zbliża się Dzień Dziecka. Jeśli poszukujecie ciekawego pomysłu na prezent na tą lub inną okazję mam pewną niezwykłą propozycje. Nowość  a zarazem atrakcyjna lalka z niezwykłymi oczami i w bardzo modnej stylizacji. Lalka Unique Eyes zachwyci Was wyrazistym spojrzeniem – sami zobaczcie!

wp-1653019679811-1024x1024 Pomysł na prezent: Lalka Unique Eyes – Amy.

Podstawiam Wam Amy – elegancką towarzyszkę córki Matyldy. Dziewczyny bardzo się polubiły, a nawet możemy ich znajomość nazwać miłością od pierwszego spojrzenia. Bo za spojrzeniem będziemy tutaj podążać. Amy ma niezwykłe oczy, które zdaja się obserwować nas na każdym kroku. Głębokie i bardzo wyraziste spojrzenie to jej cecha szczególna. Dodam jeszcze ruchomą głowę, szykowny strój, zginające się kolana i bardzo długie, grube włosy! Jednym słowem: niezwykła!

wp-1653019679811-1024x1024 Pomysł na prezent: Lalka Unique Eyes – Amy.

Lalka ma aż 25 cm i bardzo charakterystyczny wygląd. Możecie wybrać Amy lub jedną z jej koleżanek. Aktualnie dostępne są trzy dziewczyny tj. trzy lalki. Każda ma niezwykłe spojrzenie i inne wyróżniające ją cechy!

wp-1653019679811-1024x1024 Pomysł na prezent: Lalka Unique Eyes – Amy.

Jeśli Wasze dziecko uwielbia lalki, szuka przyjaciółki do zabaw w rozmiarze do plecaka – to zdecydowanie dobry pomysł na prezent. Lalka jest niezwykle starannie i solidnie wykonana. Nie doszukałam się wad czy słabych stron. Potrafi samodzielnie stać i świetnie czuje się np. w plecaku. Oczywiście posiada zdejmowane ubranie i buty. Inne zestawy mają też możliwość dobrania ubrań na zmianę. Oferta produktów z linii jest zdecydowanie rozbudowana.

Co wyróżnia Amy?

Zdecydowanie spojrzenie! Amy ma zielone, wyraziste oczy, które podążają za obserwatorem.  Lalka jest też bardzo miła w dotyku i modnie ubrana! Jak twierdzi moją 5-latka:
 „Amy jest fajna i sprawia mi uśmiech!”

Produkt przeznaczony od lat 3.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d