Zbliża się Dzień Dziecka. To świetna okazja do wręczenia bliskiemu dziecku kreatywnego prezentu. Zobaczcie na dzisiejszą propozycję. Klocki konstrukcyjne wykonane w 100% z ekologicznego materiału? Tak! Cardbloks to tekturowe klocki, które za pomocą łącznika tworzą ciekawe i trwałe konstrukcje! Lekkie i niezwykle wytrzymałe, kreatywne i łączące pokolenia klocki konstrukcyjne od EGMONT! Eko klocki są produkowane w Polsce!

Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy

Co mamy w zestawie?

50 klocków wykonanych z ekologicznego papieru oraz łączniki. Wielkie pudełko zawiera również instrukcje i… klocki należy samodzielnie złożyć. Tutaj zaczyna się zabawa. Zestaw przeznaczony jest od około 6 lat do 106 tj. bez ograniczeń wiekowych. Już samo składanie klocków to zadanie wymagające dużo koncentracji i manualnej sprawności. Zdecydowanie dzieci i młodzież będą mieć sporo pracy. Zrobienie 50 klocków to zadanie dla mrówek. Klocki można po zabawie rozłożyć i schować do pudełka lub używać.

20200524_1405301786239802-1024x768 Pomysł na prezent: Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy EGMONT 6+

Zastosowanie dla CARDBLOCKS to wszystko co wyobraźnia podpowie. Możecie tworzyć mosty, krzesełko, stolik, konstrukcje budowlane, roboty itd. Inne zestawy klocków (tutaj prezentuje zestaw podstawowy), to np. możliwość tworzenia brył, rotundy i kopuły (zestawy sprzedawane są oddzielnie). Cieszę się, że klocki wymagają złożenie. Zajmują mniej miejsca i koszty sprzedaży i transportu są znacznie mniejsze. Ekologia to coś co cenie w produktach dla dzieci (i nie tylko) bardzo.

20200524_1405301786239802-1024x768 Pomysł na prezent: Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy EGMONT 6+

CARDBLOCKS to polska myśl techniczna.Zostały zaprojektowane przez polskiego konstruktora Pana Piotra Nawracała oraz produkowane są w Polsce z polskiej tektury. Proces produkcji jest oparty o poszanowanie dla natury. Klocki CARDBLOCKS są wykonane z tektury typu kraft. To włókna pierwotne celulozy pochodzące ze specjalnych upraw leśnych z domieszką makulatury Klocki są ekologiczne i można je składać i rozkładać wielokrotnie.

Zabawa łączy pokolenia. Sprawia, że wiele osób może w jednym czasie tworzyć wspólną konstrukcje. Zabawa angażuje, koncentruje i uczy koncentracji. Samo projektowanie wymaga od dziecka myślenia przestrzennego, poszukiwania rozwiązań, rozwija inwencje twórczą.

20200524_1405301786239802-1024x768 Pomysł na prezent: Kartonowe klocki konstrukcyjne CARDBLOCKS. Zestaw podstawowy EGMONT 6+

NIEZWYKŁA SWOBODA TWORZENIA

Uwielbiam zabawy konstrukcyjne. Pobudzają wyobraźnie i stymulują rozwój myślenia przestrzennego, twórczość, rozwijają złożoność myślenia, uczą planowania. Ekologiczne klocki to nowość. Tym lepsza, że polska i wielofunkcyjna. Konstrukcje są naprawdę bardzo duże. Absolutnie niepowtarzalne i intrygujące. Przypominają trochę cegły, bloczki drewna, które dziecko może z łatwością łączyć. Dają dziecku swobodę tworzenia a jednocześnie sugerują kształt budowli (instrukcja inspiruje do konkretnych tworów). Cieszę się na myśl o tworzeniu, zabawie i rozwoju mojego dziecka!

CARDBLOCKS to niezwykła zabawa z twórczością i myśleniem przestrzennym. Uczą przekształcania przestrzeni. Zapraszają twórcę do obserwacji złożoności konstrukcji. Od prostych form do złożonych konstrukcji. Uczą eksperymentowania i łączą pokolenia w wspólnej zabawie twórczej. A powstałą konstrukcje można pomalować a nawet wykorzystać np. jako krzesełko. Doskonały pomysł na prezent dla dzieci, młodzieży i starszych.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *