Pomysł na prezent dziś zaprasza! Dziś niezwykle twórczy prezent dla przyszłych rodziców lub noworodka! JAK ROSNĘ Książka zapisków z mojego dzieciństwa to ogromna księga z miejscem na zapiski od urodzenia (a nawet wcześniej) do ukończenia 18 lat! Kronika „Jak rosnę” jest też doskonałym pomysłem na prezent np. świąteczny dla świeżo upieczonych rodziców!  Zobaczcie co kryje się w środku!

wp-1638599604370-896x1024 Pomysł na prezent: JAK ROSNĘ Książka zapisków z mojego dzieciństwa. familium.pl

Narodziny dziecka to wielki moment. Bez wątpienia towarzyszą mu także silne emocje. By je zebrać potrzebujemy miejsca na notatki. By to miejsce przybrała formę pamiątki potrzebujemy szczególnej przestrzeni. Piękną pozycją dla przyszłych rodziców  i doskonały pomysł na prezent.

W Kronice znajdziemy miejsce na zapiski 18 lat życia dziecka. Nie zabraknie najważniejszych momentów, miejsca na zdjęcia, drzewa genealogicznego czy zainteresowań dziecka. Album to piękna pamiątka na całe życie dziecka! Wykonany bardzo pięknie i kolorystycznie dostosowany dla dziewczynek i chłopców. Cudownie prezentują się ilustracje, które zostały wykonane w technice akwareli.

„Jak rosnę” to kolejny po „Opowiedz mi dziadku” i „Opowiedz mi babciu” wyjątkowy album do gromadzenia wspomnień i historii rodzinnych, który właśnie trafia na polski rynek. To książki – pamiątki do samodzielnego uzupełniania i spisania historii, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością. Te wyjątkowe wydawnictwa wraz z grą planszową dla całej rodziny – „Jak to wtedy było” znaleźć można na dedykowanej stronie familium.pl.

Jeśli szukacie prezentu o ogromnym ładunku sentymentalnym polecam zajrzeć w poniższe linki!

  • Jak rosnę TUTAJ,
  • Albumy Opowiedz mi babciu i Opowiedz mi dziadku TUTAJ,   
  • Drzewo rodowe naszej rodziny TUTAJ  
  • Gra planszowa Jak to wtedy było TUTAJ

JAK ROSNĘ Książka zapisków z mojego dzieciństwa – wyjątkowy prezent. Elegancki, atrakcyjny i bardzo wzruszający. Jeśli szukacie pięknego prezentu, który ucieszy przyszłych rodziców jak i dziecko nowonarodzone to piękna propozycja!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *