I’m a Genius. Poznaj ciało człowieka to pudełko pełne zabawy i nauki. Świetny zestaw do poznania szczegółów z anatomii ludzkiej. Zestaw to nie tylko karty, podręcznik ale również szkielet człowieka do samodzielnego złożenia! Zestaw pozwala dzieciom od około 6 lat zrozumieć, zobaczyć i poznać narządy człowieka. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla ciekawego świata przedszkolaka i szkolniaka!

wp-1652415391661-768x1024 Pomysł na prezent: I`m a Genius. Poznaj ciało człowieka od Lisciani.6+

Razem z córką uwielbiamy poznawać świat. Od dawna towarzyszą nam w zabawach mądre i solidne materiały edukacyjne. Nadszedł czas na poznanie anatomii człowieka. Jako przewodnik posłuży nam kompaktowy zestaw I’m a Genius. Poznaj ciało człowieka od Lisciani.

Włoski producent to synonim jakości i solidnego wykonania. Nie zawiodłam się również tym razem. W pudełku znajdziemy szereg elementów.

  • szkielet człowieka do złożenia,
  • anatomiczne modele,
  • stojak do kart,
  • 16 specjalnych kart,
  • ilustrowany podręcznik.
wp-1652415391661-768x1024 Pomysł na prezent: I`m a Genius. Poznaj ciało człowieka od Lisciani.6+

Zestaw dedykowany jest dzieciom w wieku 5/6-12 lat. Najwięcej radości oczywiście wzbudził model szkieletu człowieka. By go zobaczyć w pełnej okazałości należy złożyć wszystkie części. Zadanie bardzo skupia uwagę przedszkolaka i zdecydowanie jest w zasięgu możliwości dziecka. Elementy z którego został wykonany nasz szkielet do złudzenia przypominają miniaturowe kości. Co ważne model posiada ruchome stawy co nadaje mu niezwykłej realności i jest rewelacyjną lekcją anatomii. Dziecko może dotknąć, obrócić model, zobaczyć proporcje i kształty kości, które składają się na szkielet również jego samego.  Rewelacyjna zabawa i poznawanie świata w tym samego siebie!

Tak wygląda szkielet złożony przez nas. Co ważne mocowania odbywają się za pomocą haczyków z zestawu. Na czaszce ma miejsce również do zawieszenia. Możecie bez trudu wykorzystać go do ozdoby pokoju dziecka.

Załączone modele z podstawką oraz karty dokładnie opisują układy i kości – co pozwala dziecku zrozumieć ich funkcje i nauczyć się ich nazw. Karty są wykonane z trwałego kartonu.

Zaskoczeniem może być cena zestawu. Pudełko to wydatek rzędu biletu do kina dla osoby dorosłej. Zestaw posłuży Wam wielokrotnie i pozwoli poszerzyć wiedze dziecka w kreatywny sposób. Składanie modelu jest bardzo wielką frajdą dla dziecka jak i dla rodzica!

Jeżeli Wasze dzieci wykazują zainteresowanie ludzkim ciałem, to z pewnością taki szkielet będzie dla nich wielką atrakcją i zachętą do nauki anatomii. Zestaw jest również doskonałym pomysłem na prezent.

wp-1652415391661-768x1024 Pomysł na prezent: I`m a Genius. Poznaj ciało człowieka od Lisciani.6+
Zabawa dla dzieci gwarantowana!
wp-1652415391661-768x1024 Pomysł na prezent: I`m a Genius. Poznaj ciało człowieka od Lisciani.6+

Odkryj tajemnice anatomii człowieka z zestawem I`m a Genius!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *