Uwielbiam ekologiczne i stymulujące rozwój dziecka zabawki. Starannie wykonane, z dbałością o detale. PLAYBIO TECNO JUMBO od Queretti to zestaw 42 części: śrubek, wkrętów, elementy i podstawki, które służą do budowania robotów, zwierząt i innych rewelacyjnych rzeczy. Stymulują koordynację, motorykę małą, logikę i kreatywność. Playbio to nowa seria produktów ekologicznych, które mogą być w 100% podane recyklingowi.

 • PLAYBIO TECNO JUMBO
 • Kraj pochodzenia : Włochy
 • Producent: Quercetti
 • Format: 36.0×28.0cm
 • Oprawa: Pudełko kartonowe
 • Waga: 0.675 kg
 • Do kupienia TUTAJ

PLAYBIO TECNO JUMBO to rewelacyjny produkt! Dlaczego?

 • EKOLOGIA
 • POMYSŁOWOŚĆ
 • BEZPIECZEŃSTWO
 • STYMULACJA ROZWOJU DZIECKA

Zestaw zawiera 42 elementy, które tworzyć mogą ogrom różnych konstrukcji. Dzięki podstawce możemy budować w pionie lub poziomie. Wkręty i śrubki sprawiają, że konstrukcje można tworzyć nawet bez użycia podstawki. Wszystko bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. W komforcie, bezpieczeństwie i czystości. Wystarczy chwila niczym nie skrępowanego spokoju i para rąk. Wyobraźnia oraz zawarte na pudełku ilustracje podpowiadają co będziecie tworzyć. Możliwości jest wiele. Najbardziej podobają nam się:

– roboty

– drzewa

– zwierzęta

 • Zawartość produktu: 42 ELEMENTY
20200602_074331910833946-768x1024 Pomysł na prezent: ECO konstrukcje z PLAYBIO TECNO JUMBO od Queretti.

Kolorowe i duże śruby, wkręty, perforowane elementy, duża podstawka. Wszystko bardzo lekkie, kolorowe i ultra bezpieczne. Elementy są stosunkowo duże, mają miękkie kształty. Oczywiście z uwagi na bezpieczeństwo przed połknięciem zalecane są od 3 roku życia dziecka. Przy nadzorze osoby dorosłej ćwiczenia ręki można wykonywać od około 18 miesiąca życia dziecka. Wykonane zostały z ekologicznych materiałów we Włoszech. Jest to kompozyt biologiczny składający się z włókien drewnianych i specjalnego plastiku. Drewniane włókna, które zwykle są utylizowane jako odpady pochodzą z tartaków, posiadają odpowiednie certyfikaty środowiskowe. Większa zawartość drewna pozwala o zredukowanie ilości dwutlenku węgla niezbędnej przy produkcji aż o 80%. Po użyciu, zabawka może być 100% poddana recyklingowi. Elementy są inne niż wszystkie dotychczas spotykane. Nie świecą się, nie mają śliskich krawędzi czy przykrego zapachu kleju. Są matowe, kolorowe lecz z drobinkami powstałymi przy recyklingu. Bardzo lekkie i o ciekawych i niestandardowych kształtach. Śrubki posiadają zakrętki, których wkręcanie to świetna zabawa i rewelacyjne ćwiczenie. Zabawka idealna dla dzieci przedszkolnych jak i dla całej rodziny! Świetny pomysł na prezent!

PLAYBIO TECNO JUMBO są doskonałą zabawą, która stymuluje dodatkowo rękę i oko dziecka, pozwala na rozwój kreatywności jak i planowania. Przykręcanie śrubki często wymaga użycia dwóch rąk co wymaga od dziecka skupienia i odpowiedniego chwytu, koordynacji. Ekologia i niestandardowe kształty to wielka zaleta PLAYBIO TECNO JUMBO jako pomysłu na prezent.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *