Przygotujcie się na coś wspaniałego. Uwielbiam podróże! Moje dziecko zwiedza z nami Polskę i świat. Nareszcie przyszedł czas na naukę geografii! Długo szukałam najlepszego globusa – do chwili, kiedy ukazała się nowość od Dante! Globus z Mapą Fizyczną i Polityczną 32cm +Aplikacją AR Światło. Świeci, posiada dwie mapy, jest 3D oraz wyposażony jest w aplikację AR z 9 programami tematycznymi! Coś wspaniałego – zobaczcie sami!

IMG_20200911_114049-941x1024 Pomysł na prezent: Dante Globus z Mapą Fizyczną i Polityczną 32cm +Aplikacją AR Światło

Globus to zdecydowanie pomoc edukacyjna, która musi znaleźć się w każdym domu! Wybierając globus warto pójść z duchem czasu i wybrać taki, który zachwyci i sprawi, że dziecko będzie chciało z niego korzystać a także odkrywać jego edukacyjne aspekty. Mam doskonały pomysł – Globus DANTE!

Dlaczego?

Po 1. EDUKACJA

Globus to nie tylko zabawka. Jego funkcja edukacyjna to oczywiście poznawanie geografii –  tutaj mamy aż dwie mapy: geograficzna i polityczna. Oczywiście zaczynamy od lokalizacji miejsca w którym mieszkamy: miasta, kraju, kontynentu. Dalej przechodzimy do miejsc, które niedawno odwiedziliśmy – Korfu. Później kontynenty, morza, oceany itd. Po podświetleniu przechodzimy na państwa itd. Poznawanie świata jest fascynujące! Tym bardziej, że jest on w naszych rękach!

Po 2. EFEKT PODŚWIETLENIA

Globus może z powodzeniem zastąpić lampkę nocną.  Jego delikatne i ciepłe światło doda nauce i wypoczynkowi klimatu. W ciemności odkrywamy także mapę polityczną świata. Wystarczy dodać tylko baterie do specjalnego urządzenia, które znajdziecie w środku.

Po 3. MAPA 3D

Wspaniale jest dotykać gór i oceanów. Poprzez dotyk obserwujemy i  czytamy to, co zostało napisane na mapie. To świetna sensorycznie zabawa i wartościowa sprawa z punktu widzenia psychologii (i nie tylko). Poza tym nauka z obserwacją, dotykiem jest jeszcze fajniejsza!

Po 4. ITERAKTYWNA APLIKACJA

Aplikacja pozwala na skanowanie obszarów celem obserwacji jednego z 9 programów tematycznych np. pokazujących zwierzęta (a wszystko  w formie atrakcyjnej animacji). Mamy także program z ciekawostkami z danego terenu albo pokazujący przestrzeń kosmiczną, roślinność. Aplikacja wzbogacona jest o filmiki i obsługuje kilka języków.  Wystarczy tylko ściągnąć aplikację i wpisać kod, który zajdziecie na pudełku.

PODSYMOWUJĄĆ:

Najważniejsze cechy zabawki:

  • globus z mapą geograficzną i polityczną
  • zabawka jest podświetlana światłem LED
  • mapa geograficzna typu 3D
  • aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością (AR)
  • średnica: 32cm.
  • Wymiary:36.0 x 34.0 x 34.0cm
  • Wysoka jakość wykonania
  • Do kupienia TUTAJ

Globus to fenomenalny lekki, interaktywny i świecący model kuli ziemskiej. Absolutnie doskonale wykonany, pięknie oddane bogactwo barw. Zachwyca dokładnością i przywiązaniem do realistycznych map. To zabawka, rekwizyt przydatny w zabawie, nauce czy codziennym życiu jako lampka nocna. Zdecydowanie najfajniejszy globus jaki możecie znaleźć! Dostępny również w sklepach stacjonarnych z zabawkami oraz w marketach w dziale dziecięcym!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *