Poczytam Ci mamo: O Lence, Antku i okropnym Albercie.

Mam 5-10 lat i umiem już czytać – uwielbiam to robić! Czas na kolejną kolorową książkę z przygodami kolegów/koleżanek z osiedla. Koniecznie podrzućcie dzieciom ciekawe książki, które rozbudzą w nich pasje do czytania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z przeżywania przygód bohaterów.

IMG_20180218_130956_914-300x300 Poczytam Ci mamo: O Lence, Antku i okropnym Albercie.

O Lence, Antku i okropnym Albercie

Autor:Beata Ostrowicka
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
forma wydania: książka papierowa /oprawa: twarda
ilustrator: Katarzyna Kołodziej
liczba stron: 96
przedział wiekowy: 5-10

IMG_20180218_130956_914-300x300 Poczytam Ci mamo: O Lence, Antku i okropnym Albercie.

Historia, która mogła wydarzyć się absolutnie naprawdę. Poznaj losy bohaterów: Lenki, Antka, Alberta i innych wesołych postaci. Wakacyjne zabawy nie muszą być nudne. A nasze wspomnienia o dawno nie widzianym okropnym kuzynie również trzeba zaktualizować. Książka pokazuje życie bohaterów wakacyjnych historii. Jest tutaj sporo radości, złości i zaskoczenia. Dziecięca fantazja dodaje kolorytu a bliskość wydarzeń nam samym sprawia, że wydaje się, że historia jest o koleżankach i kolegach z osiedla.

 Poczytam Ci mamo to seria bogato ilustrowanych książek z dużą czcionką i tematyką bliską dzieciom w wieku szkolnym. To ogromna przyjemność samodzielnie odkrywać przebieg wydarzeń które spotkały tytułowych bohaterów. Książka posiada powiększoną czcionkę co ułatwia czytanie oraz bardzo ładne ilustracje na każdej stronie – ogromna zachęta dla młodego czytelnika.  Solidna twarda okładka gwarantuje trwałość książki a okładka zachwyca formą wykończenia (elementy satynowe i błyszczące). Książka sprawdzi się dla dzieci potrafiących już samodzielnie czytać  w wieku ok. 6-10 lat.

Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *