Planer rodzinny z ukochaną Kicią Kocią to idealna rozwiązanie dla rodziny na nadchodzący 2019 rok! Przejrzysty, estetyczny i bardzo praktyczny. Ilustrowany kalendarz o strukturze, która pomaga zorganizować życie waszej rodziny, działalności, firmy od stycznia do grudnia! Nie zgubicie dnia, tygodnia i godziny.  Pamiętajcie o ważnych urodzinach, wizytach. Z Kicią Kocią 2019 będzie pod waszą kontrolą!

20181215_112411127029456-225x300 Planer rodzinny - Kalendarz z Kicią Kocią 2019 od Media RodzinyJestem zwolennikiem jednego ściennego kalendarza w domu. Zaznaczam w nim markerem lub długopisem najważniejsze daty. Często brakuje mi miejsca. Od dawna myślałam o innym rozwiązaniu. Tym bardziej, że rodzina moja powiększona jest o córkę i blog (który jest rówieśnikiem Matyldy). Idealnym rozwiązaniem jest planer rodzinny. Spodobała mi się szczególnie propozycja od Media Rodziny z wizerunkiem bystrej kotki Kici Koci i jej rodziny.

Kalndarz z Kicią Kocią to 12 ilustrowanych kart, które mają przejrzysty układ z miejscem do planowania w podziale na członków rodziny lub inne kategorie. Kalendarz został przygotowany w taki sposób, by wszystkie najważniejsze szczegóły związane z planami na dany dzień, tydzień i miesiąc mogły się znaleźć w jednym miejscu.  Za pomocą flamastra, mazaka, kredki czy innego narzędzia pisarskiego jesteście w stanie zaplanować nadchodzący czas zyskując przy tym transparentny porządek.

Koniec z oblepianiem kalendarza karteczkami ! Kalendarz z Kicią Kocią to propozycja uniwersalnego planera idealna dla:

-planowania rodzinnego

– kalendarza biznesowego

– kalendarza do planowania działań w Internecie/firmie

Kalendarz zawiera nazwę miesiąca, dni tygodnia oraz informacje o najważniejszych świętach. Cztery rubryki pozwalają na rozplanowanie wielu różnych działań i przypisanie ich do konkretnych członków rodziny. Wystarczy tylko jedno spojrzenie, aby zorientować się jakie zadania mają zaplanowani najbliżsi. Łatwiej zaplanujecie czas na rodzinne spotkania, wyjazdy czy relaks.

Wizerunek Kici Koci dodaje kalendarzowi uroku. Na pewno spodoba się dzieciom, które z Kicią Kocią poznają zasady planowania, zapoznają się z czasem i jego liniowością! Serdecznie polecam i sama wielokrotnie będę go pokazywaću siebie na Instagramie! U mnie już wisi! Praktyczne rozwiązanie na flamaster znajdziecie także na zdjęciu!

20181215_112411127029456-225x300 Planer rodzinny - Kalendarz z Kicią Kocią 2019 od Media Rodziny

Koniec z oblepianiem wszystkiego samoprzylepnymi karteczkami! Teraz terminy dodatkowych zajęć,  daty ważnych wydarzeń, urodzin czy wizyt lekarskich wszystkich członków rodziny można nanieść na kartki kalendarza i mieć zawsze w zasięgu wzroku!

Do kupienia TUTAJ!

Newsletter

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach od psychologicoach.pl

Jeszcze chwilka...

Dziękuję za zapisanie się na mój newsletter! Sprawdź teraz swoją pocztę.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *