20190526_201249848720273-1024x768 PIŁKA NOŻNA, KLUBY WSZECH CZASÓW: Juventus. Drużyna walecznych serc, Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy, Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści

Trzy propozycje dla fanów piłki nożnej. Przepięknie ilustrowane kompendia wiedzy oparte o przegląd historii foodbollu. Najważniejsze fakty, zdjęcia, statystyki, nazwiska i wizerunki gwiazd piłki nożnej w ekskluzywnym wydaniu. Dzisiaj zapraszam na spotkanie z: Juventus. Drużyna walecznych serc, Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy,
Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści.

Juventus. Drużyna walecznych serc

 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: PIŁKA NOŻNA, KLUBY WSZECH CZASÓW, MALI MISTRZOWIE
 • Autor: Marcin Kalita
 • Ilustrator: Marzenna Dobrowolska
 • Typ oprawy: miękka
 • Do kupienia TUTAJ

Juventus. Drużyna walecznych serc

Każdemu wolno marzyć! Dokładnie tak pomyślała włoska młodzież, która wiele lat temu założyła po szkole klub piłkarski. Dzisiaj to doskonała drużyna, które sława i potęga daleko wyszła poza Turyn. Kolorowe wydanie z mnóstwem przydatnych i bardzo ciekawych informacji o klubie Juventus. Skarbnica wiedzy o jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich na świecie..  Niezbędna pozycja w biblioteczce młodego fana piłki nożnej. Dla tej książki warto zejść z boiska i odłożyć piłkę na bok, by wczytywać się w fantastyczną historię tego wielkiego klubu.  

W publikacji poznać można min.:

– historię powstania klubu, 

– najgenialniejszych piłkarzy (Ronaldo, Zidane) i ich niezrównane osiągnięcia, 

– bramkarskie legendy Juventusu (Combi, Zoff, Buffon, Szczęsny), 

– najskuteczniejszych trenerów, którzy przynieśli klubowi największą chwałę, 

– pamiętne mecze, które rozpaliły kibicowskie serca, 

– ciekawostki na temat m.in. herbu zespołu czy klubowych strojów,  

– ciekawostki o samym mieście Turyn. 

Ksiażka zawiera także polski watek. Znajdziemy tutaj wypowiedzi znakomitych polskich piłkarzy: Zbigniewa Bońka i Wojtka Szczęsnego, który wspominają swoje losy związane z tym znakomitym klubem.

Autorem książki jest Marcin Kalita, dziennikarz sportowy, korespondent, fotoreporter i ekspert telewizyjny. Słowem, jest to książka napisana przez miłośnika futbolu dla miłośników futbolu.

Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy

 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: PIŁKA NOŻNA, MALI MISTRZOWIE
 • Autor: Jarosław Kaczmarek
 • Ilustrator: Ewa Olejnik
 • Typ oprawy: miękka
 • Do kupienia TUTAJ

Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy

Podaja piłkę – nie zawsze mają na swoim koncie bramki czy spektakularne akcje. Na pewno nazywają ich liderami, asystentami oraz robotnikami. Rolę i znaczenie pomocników przyszło stosunkowo późno. Dzisiaj jednak docenia się rolę graczy, którzy decydują o skuteczności obrony oraz ataku.

 „Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy” to książka, która zachwyci młodych entuzjastów piłki nożnej. Jest napisana przez futbolowego pasjonata, Jarosława Kaczmarka. Pasję, werwę i entuzjazm autora czuć na każdej stronie, przy każdym zdaniu. Zawiera kalejdoskop nazwisk, zdjęć i ciekawych opisów.  

W książce „Pomocnicy. Liderzy, asystenci, robotnicy” poznajemy sylwetki pięciu wybitnych pomocników, którym autor przeznaczył sporo miejsca w publikacji. Bohaterami książki są:

– Luka Modrić 

– Paul Pogba 

– Andrés Iniesta 

– Toni Kroos 

– Piotr Zieliński  

„Ale nie nauczycie się sztuki rozgrywania piłki z książek! Pora teraz włożyć sportowy strój, zapakować piłkarskie buty i ruszyć na trening. A potem ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć, bo to przecież trening czyni mistrza!” – dopinguje autor Jarosław Kaczmarek.

Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści

 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: PIŁKA NOŻNA, MALI MISTRZOWIE
 • Autor: Jarosław Kaczmarek
 • Ilustrator: Ewa Olejnik
 • Do kupienia TUTAJ

Technicy czy magicy? Indywidualności czy serce drużyny? Kolejna propozycja książkowa z serii Zostań Mistrzem to opowieść o Skrzydłowych. Tym razem fani piłki nożnej mają okazję na spotkanie z gwiazdami bez wychodzenia z domu, na działce, w szkole czy an murawie. Muszą się jednak na chwilę oderwać od kopania piłki.

W publikacji szczególne miejsce znaleźli:

– Leo Messi

– Neymar

– Gareth Bale

– Kylian Mbappé

– Eden Hazard

To właśnie na przykładzie tych fenomenalnych skrzydłowych poznajemy sekrety piłki nożnej w pozycji na skrzydle. Mnóstwo zdjęć, ciekawostek, opowieści oraz informacji z życia.

Autor Jarosław Kaczmarek przywołuje genialne, szalone dryblingi i gole, które przeszły do historii futbolu.

Książka „Skrzydłowi. Technicy, magicy, indywidualiści” zawiera również porady, krótkie lekcje, jak wypracować własną technikę, dryblerskie triki i sztuczki.

Ciekawe propozycje dla fanów piłki nożnej i alternatywa przy spędzaniu czasu poza boiskiem piłkarskim.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: