OWOCOEMOCJE czyli JAK SIĘ CZUJESZ W SWOJEJ SKÓRZE to rewelacyjna książka z emocjami (owocow-warzywnymi) w roli głównej! Kreatywne zdjęcia i olbrzymi walor psychologiczny. Niezwykle humorystyczna książka od Babarby! A jeśli zastanowicie się jak wiele dobrego książka może Wam dać to wybór jest jeden – czas ją przeczytać! Przezabawna książka o emocjach, zilustrowana niezwykle kreatywnymi zdjęciami owoców i warzyw!

wp-1620327130230-768x1024 OWOCOEMOCJE czyli JAK SIĘ CZUJESZ W SWOJEJ SKÓRZE? - Saxton Freymann, Joost Elffers - książka dla dzieci o emocjach. Babaryba 4+

Emocje są ważne!

Radość, smutek, zadowolenie, złość, niepewność, szczęścia, znudzenie, oczekiwanie, nieśmiałość, wesołość, zmartwienie, poczucie bezpieczeństwa – tyle emocji i nastrojów towarzyszy dzieciom i dorosłym. Jak je nazwać, jak je zrozumieć? Z pomocą przychodzi niezwykle kolorowa książka!

Amerykańska wersja książki Owocoemocje kończy w tym roku 22 lata. Książka zrobiła furorę. Pierwsze wydanie doczekało się wielu wznowień i gadżetów tematycznych. W Polsce możecie ją znaleźć wśród doskonałych książek od Wydawnictwa Bababryba.  Zdecydowanie publikacja jest rewelacyjnym nośnikiem wiedzy, edukacji jak i zabawy dla dzieci w wieku od około 2-5 lat. 

Książka o Emocjach daje dzieciom mnóstwo okazji do poznawania siebie samych jak i świata dookoła. Możecie ćwiczyć rozpoznawanie i nazywanie emocji, kolorów, warzyw i owoców. Apetyczne ilustracje zdecydowanie zachęcą dzieci do jedzenia warzyw i owoców, co jest olbrzymią wartością dodaną publikacji! To książka, która zaprasza Was do zabawy, namawia do śledzenia poszczególnych min i powtarzania ich. Zdecydowanie to fantastyczna zabawa!

AUTORZY O PRACY NAD KSIĄŻKĄ:
W poszukiwaniu najbardziej ekspresyjnych owoców i warzyw przeszukaliśmy wszystkie warzywniaki w Nowym Jorku. Znalezione okazy rzeźbiliśmy za pomocą prostego skalpela modelarskiego, zdobiąc je naturalnymi materiałami jak groch czarnooki (na oczy) i sok z buraka (do pokolorowania ust). W końcu nasze roślinne rzeźby sfotografowaliśmy na gładkim, jednokolorowym tle, aby osiągnąć jak najlepszy efekt i nastrój.

Do kupienia TUTAJ

Edukacja emocjonalna to ważne i odpowiedzialne zadanie! By je w pełni zrealizować na rodzicu spoczywa ogromna odpowiedzialność. Warto sięgać po pozycje książkowe, które będą wspomagać rodziców i dawać dzieciom radość jak i walor edukacyjny. Piękna i niezapominana, nagrodzona i wyróżniona na całym świecie publikacja w tym pomorze! Palce lizać! Z emocjami nam do twarzy!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *