Sztuka pisania w języku polskim to spore wyzwanie. By opanowania zasad pisowni stało się łatwiejsze, przyjemniejsze i co ważne skuteczniejsze z pomocą przychodzi „Ortografia – twardy orzech, ale każdy zgryźć go może!”. Dyktando nam nie straszne! Czas ruszyć do zadań!

wp-1631625917524-768x1024 Ortografia – twardy orzech, ale każdy zgryźć go może! Nasza Księgarnia 2021 -6+
  • Wiek: 6-10
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 112
  • Wymiary: 165 x 215 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Kiedy w szkole jest dyktando,
zwykle kończy się to grandą.
Wielu bowiem nie wie (szkoda!),
że nasz język to przygoda.
Trzeba tylko znać zasady
– jak w grze –
bez nich nie da rady!


Ortografia potrafi sprawić wiele kłopotu. Szczególnie kiedy kojarzy się ze złymi ocenami, błędami i brakiem zrozumienia jej zasad. Tak nie musi być! Wystarczy spokojnie i z odpowiednim podejściem podejść do tematu. Z pomocą przychodzi książka, którą będziecie uzupełniać, ćwicząc poprawność pisowni wyrazów języka polskiego. Wszystko na wesoło, kolorowo i z dobrym podejściem do tematu.

Eliza Piotrowska przedstawia najważniejsze zasady rządzące polską ortografią z humorem, sprawiając, że nauka z jej książką to prawdziwa przyjemność. Forma rymowanego wiersza ułatwia zapamiętywanie i sprawia, że obowiązek przyswojenia zasad pisowni jest także przyjemnym zajęciem.

Ciekawa propozycja dla dzieci, które zarówno poznają zasady poprawnej pisowni jak i dla tych, którym ortografia sprawia kłopot. Zdecydowanie książka pozwoli uporządkować i usystematyzować trwale materiał z zakresu poprawnej pisowni.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *