Lego® Explorer oswaja tematykę zwierząt pustyni i pozwala poznać w niezwykle kreatywny sposób Starożytny Egipt. Zawsze dostarcza inspiracji na nowe sposoby wykorzystania klocków Lego. Wiele z nich to niekonwencjonalne i ciekawe propozycje. Magazyn Lego® Explorer wspiera i pokazuje jak stać się jeszcze lepszym budowniczym! W najnowszym numerze będziecie mieć okazję stworzyć lego GEKONA.

wp-1649138161252-873x1024 Lego Explorer. Magazyn 3/2022 Odkryj Pustynie prezent: GEKON LEGO

Lego® Explorer to magazyn, który zainspiruje młodych czytelników do nauki poprzez twórczą zabawę. W środku dziecko znajdzie mnóstwo sposobów na wykorzystanie swoich klocków Lego. Pozna fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii i matematyki. Magazyn pełen porad i informacji od prawdziwych projektantów Lego! Dzięki nim czytelnik dowie się, jak używać klocków w niekonwencjonalny sposób i jak stać się jeszcze lepszym budowniczym Lego! 

Temat numeru: ODKRYJ PUSTYNIE 

A w nim: 

  • Pustynne życie 
  • Niezwykły Starożytny Egipt 
  • Obrazki mówią, czyli starożytne pismo obrazkowe 
  • Przylepy z nich! – gady z przyczepnością 
  • Element numeru: Wygięty klocek 1×3 Legolab: Nowi pupile 

Oraz: 

• PLAKAT Z PIRAMIDAMI 

• Siła klocków: wyzwania, pomysły, efekty 

• Poradnik jak budować lepsze gady i płazy 

• Szybkie pomysły Niny, czyli propozycje modeli do złożenia 

• Zagadkotron – zadania i łamigłówki 

PREZENT: GEKON LEGO®!

Lego Explorer – o magazynie

Lego Explorer to miesięcznik przygotowany specjalnie z myślą o młodych budowniczych. Mali inżynierowie znajdą w nim eksperckie porady, jakie fantastyczne budowle wykonać można ze swoich klocków Lego! Oprócz porad i informacji pochodzących od prawdziwych projektantów Lego czytelnicy odkryją w nim także fascynujące fakty ze świata nauki, techniki, inżynierii, a nawet matematyki. Czekają ich także niełatwe testy i łamigłówki, zadania rysunkowe oraz eksperymenty Legolab. 

W każdym kolejnym numerze przedstawiamy zupełnie nowe pomysły na niesamowite konstrukcje, które może złożyć każdy miłośnik klocków Lego. Co więcej, do każdego numeru miesięcznika dołączony został specjalny prezent – wyjątkowy klocek, którego nie sposób znaleźć w żadnym innym zestawie!

„Lego Explorer” to magazyn, którego idea realizuje główne założenia edukacji STEM. Jest świetnym wsparciem w rozwijaniu tych umiejętności u dzieci.

  • Do kupienia w kioskach, salonikach prasowych i TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: