Bajkowe opowieści dla odważnych wielbicieli przygód! Kolorowe i bardzo wciągające, przygodowe i terapeutyczne tj. wspierające w pozbyciu się strachów i lęków.  Pozytywne zakończenie pozwala raz na zawsze pokonać strach. Opowieści z dreszczykiem – doskonały pomysł na jesienne wieczory!

wp-1603832708956-1024x768 OPOWIEŚCI Z DRESZCZYKIEM HarperCollins JESIEŃ 2020 2+

Seria powieści z dreszczykiem dla dzieci, które chcą się bać! Bezpiecznie jednak dotrwają do końca w którym to radość będzie nagrodą i radością! Przygodowe opowieści z bohaterami animacji z szklanego ekranu. Masza oraz bohaterowie bajek Disneya w nowych i strasznych opowieściach! Świecąca w ciemności okładka to dodatkowy atut serii! Twarda okładka, kolorowe ilustracje, wysokiej jakości papier i staranne wydanie – ogromny plus!

  • Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem
  • Autor: Beata Żmichowska
  • Ilustrator: Animaccord
  • Oprawa: twarda
  • Objętość: 128 stron
  • Format: 185×235
  • Cena: 34,99
  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

9 uroczych (i tylko trochę strasznych) opowieści napisanych na podstawie serialu. „Straszne historie Maszy” to bardzo dobra propozycja dla wielbicieli przygód z nutką emocji. Lekkie i nieco zaskakujące opowiadania, które doskonale nadają się nie tylko na jesienne popołudnia. Narratorem jest niesforna Masza. Bohaterowie jej opowieści zmagają się z codziennymi strachami: boją się ciemności, wody, owadów albo koszmarnych snów i krok po kroku uczą się oswajać swoje obawy. 

Wspólne czytanie obala lęk i pozwala miło spędzić czas. A może będziecie sami wymyślać własne opowieści? Jakie strachy macie do obalenia?

  • Disney. Opowieści z dreszczykiem
  • Autor: opracowanie zbiorowe
  • Ilustrator: Disney Storybook Art Team
  • Tłumaczenie: Regina Mościcka
  • Oprawa: twarda
  • Objętość: 128 stron
  • Format: 185×235
  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

8 opowieści z dreszczykiem dla dzieci, które uwielbiają się bać! Przekonaj się, co takiego przestraszyło groźną Królową Kier i dlaczego Kapitan Hak, który do tej pory bał się tylko jednego krokodyla, drży na samą myśl o pewnej dziwnej klątwie. Sprawdź, czy miły i pomocny Kubuś może na jedną noc zamienić się we Franken-Misia, i kto pojawi się w środku burzowej nocy w domu Myszki Miki. Zawarte w tej książce urocze (i tylko trochę straszne) historie z najbardziej znanymi bohaterami bajek Disneya w rolach głównych to propozycja dla dzieci, które uwielbiają się bać!

Przecudowne bajeczki ze strachem, który warto a nawet trzeba pokonać! Bohaterowie bajek zdecydowanie w tym pomogą! Nowe i bardzo ciekawe opowieści, których fabuła zaskoczy, wzbudzi emocje i pozwoli miło spędzić czas.

„Opowieści z dreszczykiem” to bardzo ciekawe propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wspierają dzieci w pokonywaniu lęków i pozwalają ciekawie spędzić czas z bohaterami bajek Disneya oraz Maszą. Pobudzają wyobraźnie i sprawiają, że nie jedno dziecko będzie wolne od strachów!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *