Opowiem ci, mamo, co robią psy

20180614_2041461812444214-300x300 Opowiem ci, mamo, co robią psy. Nasza Księgarnia. Czerwiec 2018

  • Autor: Paulina Wyrt
  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
  • oprawa: twarda
  • rok wydania: 2018
  • liczba stron: 28
  • Do kupienia TUTAJ

Opowiem ci mamo to najcudowniejsza seria wydawnicza dla dzieci 0-6 lat! Tym razem Nasza Księgarnia zaprasza do świata psów. „Opowiem ci, mamo, co robią psy” to bogato ilustrowana księga informacji i zabaw z  psami w roli głównej.

Zacznijmy od początku. Feler to piesek, którego książka dotyczy w roli głównej.  Już od pierwszych stron książki musimy znaleźć właściciela pieska, który zabierze go ze schroniska, zaprowadzi do weterynarza i da nowy dom. Nowy właściciel to sympatyczna dziewczynka – Lila, która przywitała swojego przyjaciela z wielkim sercem. Razem z Lilką wyruszamy w przygodę po świecie zwierząt z psami na czele. Będzie pouczająco i zabawnie. Poznamy zwyczaje zwierząt (z gonieniem kotów na czele), rasy psów, pójdziemy na spacer, który jest jednocześnie grą planszową oraz złapiemy złodzieja.

„Opowiem ci, mamo, co robią psy” to książka z bardzo pięknymi lustracjami. Godzinami będziecie przeglądać jej zawartość i za każdym razem zauważycie coś nowego. Grafiki intrygują, zastanawiają i zapadają na długo w pamięci. Sporo tutaj szczegółów, zabaw i gier wplecionych do sporej dawki informacji zamkniętych w słowach.  Wiele z zaproponowanych zabaw wykraczają poza standardowe zabawy znane z innych publikacji. Poszukiwanie psa i właściciela albo wypatrywanie złodzieja i innych psów wykonujących psie zawody – to świetna okazja do treningu spostrzegawczości i koncentracji uwagi.

 

 

Feler i inne psiaki zabiorą nas do weterynarza, salonu piękności, na plac zabaw dla zwierząt i w wiele innych ciekawych miejsc. Dowiemy się, jak odpowiedzialną pracę wykonują niektóre psy, poznamy ich rasy, zwyczaje i umiejętności.

 

Zobaczcie sami:

 

Inne książki z serii Opowiem Ci mamo dostępne TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *