Seria „Opowiem ci, mamo” to książki do czytania i oglądania dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. W kolejnych wydaniach przekonujemy się o ciekawych aspektach świata ludzi i zwierząt. Tym razem trafiamy do myszek. Poznajemy ich zachowania i co najważniejsze myszą rodzinę. Przekonajcie się z maluszkami jakie przygody trafią na myszki i na dzieci w najnowszej części serii pt. „Opowiem ci, mamo, co robią myszy.”

wp-1620018562729-762x1024 Opowiem ci, mamo, co robią myszy. Nasza Księgarnia 2021 WIOSNA 0+
qrf
  • Katarzyna Kołodziej
  • ilustracje: Katarzyna Kołodziej
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 28
  • Do kupienia TUTAJ

Kolorowa okładka, zabawne myszki i gruba księga. A w niej myszy! Poznajcie rodzinę Wąsików – Freda i Melę oraz ich liczne potomstwo. Jak żyją? Co robią? Wybieramy się w podróż do mysich zakątków. Zobaczymy  min. pracownię plastyczną, spiżarnię, mysią szkołę, a także wesołe myszeczko. Czy wierzycie, ze myszy maja swoje wyścigi czy koncerty? To nieco zabawna podróż dostarcza nie tylko zabawnych opowieści o myszkach a także mnóstwo interaktywnej treści i zbaw, które ćwiczą dziecięcą spostrzegawczość, wyszukując ukryte szczegóły i rozwiązując zagadki.

Seria „Opowiem ci, mamo” to książki do czytania i oglądania dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat (a nawet starszych!). Sztywne kartki, duży format, trwałość wydania i co chyba najważniejsze kolorowe, estetyczne i nieco zabawne, pełne detali ilustracje. Książki pomagają ćwiczyć spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, pobudzają zainteresowanie światem, ale przede wszystkim są fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.

Kartonowa seria sprawdza się do samodzielnego przeglądania jak i wspólnej zabawy z książką. Ciekawa tematyka i świat przyjazny dziecku sprawia, że myszki na zawsze będą w sercu dziecka kojarzyć się miło i radośnie! Dobry pomysł na prezent dla najmłodszych czytelników.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *