Zapraszamy was do obejrzenia programu „Co robią dorośli”. Wraz z kamerą oraz redaktorem Kasią i Przemkiem będziemy podglądać życie kilku ciekawych rodzin. Jak spędzają codzienne chwile? Czym się wyróżnia rodzina Kwiatkowskich od Mazurków czy Lewandowskich i Nowaków.  Jakie tatarze ma Pan Mirek i odszukaj kociaki Państwa Mazurków. „Opowiem ci, mamo, co robią dorośli” to ciekawa zabawa, okazja do śledzenia szczegółów z życia rodzin oraz tysięcy opowieści. Do tego ilustracje Przemka Liputa! Zdecydowanie dobra książka dla najmłodszych i ich rodzin!

wp-1605477024889-768x1024 Opowiem ci, mamo, co robią dorośli – Nasza Księgarnia. JESIEŃ 2020
  • Opowiem ci, mamo, co robią dorośli
  • Katarzyna Lajborek, Przemysław Liput
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Przemysław Liput
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 28
  • format: 200×280 mm
  • przedział wiekowy: 0-6
  • Do kupienia TUTAJ

Zapraszamy was do obejrzenia programu „Co robią dorośli”. Będziemy sprawdzać do robią rodzice, sąsiedzi oraz znajomi. Gościć będziemy u rodziny:

– Nowaków
-Mazurków
-Lewandowskich
-Wiśniewskich
-Kowalskich
-Kwiatkowskich.

Naszymi przewodnikami będzie Kasia i Przemek.

Zaczynamy od śniadania. Jakie smakołyki zawitają na stołach naszych rodzin? Czy kojarzycie te sceny z własnego życia? Pospiech, bałagan, ulubione rzeczy, wyjście do miasta, korki an drodze, zakupy.  Nie zabraknie także chwil relaksu na basenie czy w parku. Nie wszystko jednak jest takie „książkowe”. W życiu bohaterów zdarzają się także trudniejsze momenty tj. wypadki oraz choroby. Na szczęście nikt nie jest sam w potrzebie. Nasi przewodnicy zapewnią nam wiele ciekawych obserwacji. Ich komentarz także pomoże w obserwacji. Trafne spostrzeżenia, rozmowy a nawet zadania sprawią, że wielkoformatowe ilustracje zyskają jeszcze więcej atrakcyjności.   

„Opowiem ci, mamo, co robią dorośli” to rewelacyjnej ilustracje Przemka Liputa. Autor trafnie uchwycił niuanse z życia rodziny z małymi dziećmi. Nie zawsze jest posprzątanie czy wszystko pod kontrolą. Zdarzają się przypalone patelnie, rozrzucone jedzenie, a nawet rozłożone na środku pokoju zabawki (uwaga, aby niczego nie udepnąć!). Na szczęście przychodzi wieczór i czas dla dorosłych. Noc to czas odpoczynku i relaksu (chociaż niektórzy są jeszcze w pracy!). Jak to w życiu!

Książka to okazja do obserwacji, rozmów, opowieści. Świetnie możemy się bawić z całą rodziną i porównywać zwyczaje, zachowania rodzin do tych z naszego życia. Ćwiczymy mowę, spostrzeganie. Zabawne i pełne uroku kadry z życia rodziny to okazja do wielu godzin zabawy i przyjemnie spędzony czas. Zdecydowanie ciekawa opcja i udana propozycja na każdą porę roku i dnia. Kartonowe strony i wielkoformatowe ilustracje. Solidna książka i absolutnie ciekawa propozycja dla najmłodszych dzieci i przedszkolaków.

„Opowiem ci, mamo, co robią dorośli” to ciekawa propozycja dla dzieci i rodziców. Przekonajmy się, czy dorośli mają w sobie coś z dzieci!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *