„Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach”- kolejna odsłona lubianej przez dzieci serii od Naszej Księgarni! Wyruszamy w drogę. Wiatr we włosach i dwa kółka pod nogami. Jak wiele sprzętów potrafi unieść człowieka na zaledwie dwóch kołach. Szybkie, wolne, kolorowe – rowery, wielocyple, hulajnogi. Kolorowa wyprawa po ciekawych owocach techniki i motoryzacji, którymi podróż jest źródłem wielu przyjemności, przygód i wspomnień.

20191112_171622141696213-1024x1024 Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach - Nasza Księgarnia JESIEŃ 2019
  • Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach
  • Marcin Brykczyński, Artur Nowicki
  • forma wydania: książka papierowa
  • oprawa: twarda
  • ilustrator: Artur Nowicki
  • rok wydania: 2019
  • liczba stron: 28
  • format: 200×280 mm
  • przedział wiekowy: 0-6
  • Do kupienia TUTAJ

Co jeździ na dwóch kółkach? Niektóre z motoryzacyjnych cudeniek znajdziemy już tylko w muzeum. Inne mają się bardzo dobrze i każdego dnia służą wielu mieszkańcom Ziemi. Motory, rowery (a ile ich rodzajów znacie?), hulajnogi i inne sprzęty motoryzacyjne. Wszystkie znajdziecie na kartach książki, która dedykowana jest dzieciom w wieku przedszkolnym. Dzięki grubym i kartonowym stroną nie straszne jej nawet rączki młodszego rodzeństwa. Poznawanie sprzętów motoryzacyjnych związane jest również w podróżami. Wyruszymy do Włoch, Holandii, Indii, w góry czy na tor żużlowy.

20191112_171622141696213-1024x1024 Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach - Nasza Księgarnia JESIEŃ 2019

Książka zawiera informacje, które poszerzają wiedzę dziecka z zakresu małej motoryzacji. Jest również okazją do zabawy w spostrzeganie. Ciekawa pozycja i kolejna ze znanej serii.

„Opowiem ci, mamo” to seria, która ma już stałe miejsce na dziecięcej półce. Tym razem nadszedł czas na sprzęty, które poruszają się na dwóch kółkach. „Opowiem ci, mamo, co jeździ na dwóch kołach” to wspaniała książka do czytania i oglądania. Zawiera ciekawe informacje o motoryzacji, historii, watki podróżnicze i techniczne oraz zaprasza dziecko i rodzica do zabawy. Wielkoformatowe grafiki cieszą oko i pobudzają je do zabawy w spostrzeganie, szykanie i odgadywanie. To książka, która interesuje i wciąga. Uczy i bawi jednocześnie.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: