Coraz bliżej Święta! Święty Mikołaj powoli kończy urlop i zaczyna pracę sezonową. Niestety w tym roku sytuacja na świecie zaskoczyła samego św. Mikołaja, którego zastąpiły DRONY! Pora znaleźć inną pracę – tylko czym powinien zająć się nasz Święty?

wp-1635747944250-768x1024 Nowa praca Świętego Mikołaja. Nasza Księgarnia 2021 / 0-10+
  • Michele D’Ignazioilustracje: Sergio Olivotti
  • tłumaczenie: Joanna Wajs
  • Wiek: 0-10
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 96
  • Wymiary: 165 x 230 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Uwielbiam książki w klimacie świąt i zimy. Te ze świętym Mikołajem szczególnie. Najnowsza propozycja Naszej Księgarni to uniwersalna pod względem wieku odbiorców propozycja dla dzieci. Krótkie rozdziały mogą nam towarzyszyć nawet przez cały okres adwentu. Jeśli chcecie możecie dawkować sobie przygody Świętego jednorazowo lub systematycznie – doskonały wybór. Tym bardziej, że do książki będziecie wracać prawdopodobnie przez kilka lat w grudniu.

wp-1635747944250-768x1024 Nowa praca Świętego Mikołaja. Nasza Księgarnia 2021 / 0-10+

Kilka słów o historii. Mianowicie dowiadujemy się co porabia Święty Mikołaj w czasie urlopu, który trwa od stycznia do listopada. Jakie ma zajęcia i co wydarzyło się tego roku. A jest to niezwykle wydarzenie. Mikołaj stracił prace w wyniku globalnego kryzysu. Zastąpić go mają drony! Co teraz pocznie nasz ulubieniec? Przecież jest jeszcze w pełni sił i marzy o tym by zrobić coś wyjątkowego…

Kim mógłby zostać? Kelnerem? Animatorem kultury? Sprzedawcą na infolinii? To nie dla niego… Powoli zaczyna tracić nadzieję, kiedy wreszcie znajduje idealną posadę, a przy okazji odkrywa, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno.  

Serdecznie polecam przygody Mikołaja! Z humorem i w przepięknych ilustracjach! Książka, która będzie towarzyszyć Wam przez kilka najbliższych lat do czytania w okresie świątecznych przygotowań. Klimatyczna, z humorem i w krótkich rozdziałach idealnych do samodzielnego czytania jak i do wspólnego śledzenia losów tego jednego z ulubionych świętych!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: