Nowa kolekcja bajek to seria, która przenosi na papier bohaterów z ulubionych bajek znanych z małego ekranu. Booba- to stworzenie, które uwielbia kłopoty i nową technologię. Rodzina Kot-o-ciaków i ich niepochamowana ciekawość świata oraz Heniś i fantastyczne spotkania. Dzięki nowością wydawnictwa EGMONT możemy rozrywkę z bajki przenieść do domu oraz rozwijać zdolności językowe, poznawcze i manualne dziecka. Gwarantują to bajki, kolorowanki, zeszyty ćwiczeń i wodne kolorowanki z bohaterami ulubionych bajek. Rozdanie – który bohater przyjedzie do Was?

20190326_20190693673408-1024x576 Nowa kolekcja bajek od Egmont – Boobo, Dzień w którym Heniś poznał…, Kot-o-ciaki. Bajki, kolorowanki, zeszyty ćwiczeń i wodne kolorowanki! Rozdanie!

Booba. Nowa kolekcja bajek

 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: BAJECZNA
 • Autor: Klaudyna Cwynar
 • Typ oprawy: twarda
 • Wydawnictwo: EGMONT
 • Do kupienia TUTAJ
20190326_20190693673408-1024x576 Nowa kolekcja bajek od Egmont – Boobo, Dzień w którym Heniś poznał…, Kot-o-ciaki. Bajki, kolorowanki, zeszyty ćwiczeń i wodne kolorowanki! Rozdanie!

Czy znasz Boobę? To bohater bajki skierowanej dla dzieci. Znany z kreskówki zwierzak działa jak magnes na kłopoty.  Ma już sporo lat, jednak delikatnie mówiąc gubi się we współczesności. Bardzo chce jednak poznać nowoczesne technologie. Każdy dzień to nowa przygoda i nowe spotkanie.  Bywa, że Booba próbuje zrozumieć lodówkę, innego dnia odkurzacz albo samolot (na szczęście nikomu nie grozi niebezpieczeństwo). Niestety Boobo nie ma zbyt dużego zmysłu technologicznego i każde spotkanie z elektroniką to gwarantowana katastrofa! Czytelnik za to ma pewność, że potyczki Boobo z lodówką to gwarantowana dobra zabawa.

Nowa kolekcja bajek – Booba serdecznie polecam fanom i fanką sympatycznego zwierzaka. Książka zawiera wielkie ilustracje oraz tekst, który pozwala poznać historię Bobba oraz sprawdzić się w samodzielnym czytaniu. Publikacja zawiera bardzo dużo zdjęć oraz kilka opowieści, które doskonale nadają się również przed snem.

Booba. Zeszyt zadań

Booba – Zeszyt zadań to doskonała propozycja wspierająca rozwój poznawczy i manualny dziecka. Ulubiony bohater, jakim być może jest dla twojego dziecka Booba zaprasza do treningu intelektu przez zabawę. Zeszyt zawiera bogatą różnorodność labiryntów, szarad słownych, wykreślanek, zabaw słownych i matematycznych. Miłym bonusem są naklejki.

Ogromnym plusem zeszytu jest łączenie różnego stopnia trudności zabaw. Dziecko w ten sposób sprawdzi co już wie oraz pozna nowe umiejętności, które za chwile mogą być jego udziałem. Wątki fabularne zawarte w zeszycie nawiązują do znanych z kreskówki momentów.

 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: ZESZYT ZADAŃ
 • Typ oprawy: miękka
 • Wydawnictwo: EGMONT
 • Do kupienia TUTAJ

Booba. Wodne kolorowanie

Booba. Wodne kolorowanie to propozycja dla miłośników kolorowanek. Tym razem nie potrzebujemy jednak farb a jedynie pędzelka z wodą.  Możemy również dodać odrobinę brokatu oraz dodatków – i w ten sposób odtworzyć niepowtarzalny klimat znany z serialu o Booba.  W środku znajdziemy osiem ilustracji w dużym formacie A4. Świetnie sprawdzą się u małych i starszych dzieci. Wyjście poza kontur skutkuje plamą – również kolorową. Od autora kolorowanki zależy ostateczny wygląd działa!

Booba. Wesoła kolorowanka

32 kapitalne ilustracje do pokolorowania z bohaterem ulubionych przygód. Kolorowanka z ulubionym bohaterem to okazja do rozrywki, zajęcie oraz trening manualny.  Tutaj również znajdziemy interesujący dzieci bonus – naklejki!  Pora wyjąć kredki, znaleźć wygodne miejsce i przywołać kolorowy świat Booba na kartach kolorowanki. Pokolorujcie świat Booba, Looli oraz Googi.

Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek. Kotociaki

 • Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek. Kotociaki
 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: BAJECZNA
 • Autor: Klaudyna Cwynar
 • Typ oprawy: twarda
 • Data premiery: 13.03.2019
 • Wydawnictwo: EGMONT
 • Do kupienia TUTAJ
20190326_20190693673408-1024x576 Nowa kolekcja bajek od Egmont – Boobo, Dzień w którym Heniś poznał…, Kot-o-ciaki. Bajki, kolorowanki, zeszyty ćwiczeń i wodne kolorowanki! Rozdanie!

Pianka, Budyń i Krakers to trzy rude koty, które zapraszają nas do swojej rodzinnej historii.  Kociaki uwielbiają angażować się w ciekawe tematy i spędzać razem czas. Jak na dzieci przystało mają bardzo dużo ciekawych pomysłów.  W nowej kolekcji bajek spotkamy się z kilkoma opowieściami, które absolutnie spodobają się dzieciom (nawet bardzo małym). To proste opowieści, które wprawią czytelnika w zaciekawienie, rozbawią i pozwolą dobrze się bawić. Kociaki mają pomysł na rowerowy wyścig, pomogą listonoszowi rozdawać zagubione paczki, wezmą udział w tańcu, a nawet dowiedzą się co to jest tajemnica korespondencji.

Kotociaki to bajka o dużej porcji emocji, przyjaznej atmosferze oraz następstwie przyczynowo skutkowym.  Świat kociaków pełen jest przyjaźni oraz współpracy. Bohaterowie mają przyjazne usposobienie i po prostu podobają się małym dzieciom. Historia zawsze dobrze się kończą, są proste i stosunkowo krótkie. Książka, jest zbiorem dziesięciu opowiadań przygód rodzeństwa kotów Budynia, Krakersa i Pianki, ich rodziny oraz przyjaciół.

Publikacja jest bardzo ładnie zilustrowana. Urocze obrazki, kolorowe tła, powiększona czcionka i proste treści. Nowa kolekcja bajek to  propozycja dla najmłodszych, która świetnie sprawdzi się przed snem jak i o każdej porze wybranej przez dziecko!

Kot-o-ciaki. Zeszyt zadań. Kotociaki

Kotociaki w zeszycie ćwiczeń zapraszają przedszkolaki oraz dzieci 6-8 letnie do zabawy i nauki. Zróżnicowanie rodzaju zadań i poziomu trudności gwarantuje zadowolenie dziecka. Tym bardziej, że na kartach zeszytu znajdziemy ulubione postacie z kreskówki oraz kolorowe naklejki. Rysowanie, malowanie, liczenie, labirynty, wykreślanki, zadania z pisania – to wszystko czeka na dziecko. Łamigłówki nawiązują do zabawnych perypetii sympatycznych kociaków, które dziecko zna z serialu! Nauka i zabawa z bohaterami bajek!

Kot-o-ciaki. Wodne kolorowanie. Kotociaki

Wodne kolorowanki dla małych i dużych dzieci. Osiem ilustracji do których potrzebujemy pędzelka i wody oraz kreatywnego podejścia, które pozwoli stworzyć niepowtarzalne działo.

Bardzo ważna jest tu precyzja! Gdy wyjdziesz poza linię, na niezakropkowanej powierzchni pojawią się kolorowe plamy! Manualne zabawy – doskonały trening dla motoryki małej! Ogromny plus za wyróżnienie każdego bohatera osobną kolorowanką. Każda kocia postać, podpisana jest imieniem oraz krótką notatką, która pozwoli lepiej ją poznać.

Kot-o-ciaki. Wesoła kolorowanka. Kotociaki

Dzieci uwielbiają kolorować. Szczególnie jeśli do dyspozycji mają 32 kolorowanki z bohaterami  ulubionej bajki. Tym razem sympatyczne kotki spoglądają na nas z zeszytu do  kolorowania. Kredki, pisaki, brokat – i ruszamy do zabawy. To zajęcie, które skupia dziecięcą uwagę, ćwiczy manualnie, wyostrza koncentracje oraz pobudza kreatywność.  Kolorowanie scenek i postaci znanych z serialu to także świetny punkt do rozmowy, kreatywnego rozmyślania oraz budowania relacji z bohaterem z dzieciństwa.

Dzień, w którym Heniś poznał… Nowa kolekcja bajek

 • Dzień, w którym Heniś poznał… Nowa kolekcja bajek
 • Wydanie: 2019
 • Seria/cykl: BAJECZNA
 • Typ oprawy: twarda
 • Wydawnictwo: EGMONT
 • Do kupienia TUTAJ
20190326_20190693673408-1024x576 Nowa kolekcja bajek od Egmont – Boobo, Dzień w którym Heniś poznał…, Kot-o-ciaki. Bajki, kolorowanki, zeszyty ćwiczeń i wodne kolorowanki! Rozdanie!

Poznaj Henisia – to młody chłopiec, który bardzo lubi poznawać fascynujące elementy świata. Heniś poznaje świat z bliska oraz z bardzo daleka. Bywa, że Heniś zaskakuje rozmachem swoich spotkań jak np. w podwodnej historii związanej z poszukiwaniem wielorybich okularów. Innego dnia bohater porusza się po zwykłych, codziennych miejscach lecz robi to dość niestandardowo. Próbuje uratować kotka z drzewa, poznaje teoretycznie zwykłego koguta czy uczy się magicznych sztuczek. Heniś pokazuje czytelnikom (oraz telewidzom) jak zrozumieć otaczający nas świat. W nowej kolekcji bajek spotkamy go w fenomenalnym wydaniu. Bardzo dużo kolorowych ilustracji, prosty tekst podzielony na 5 rozdziałów i duża czcionka. Publikacja przeznaczona dla najmłodszych czytelników i fanów serialu animowanego. Podobnie jak w serialu, książkowy Heniś pokazuje wzorzec tolerancji, wrażliwości oraz otwartości na niesienie pomocy.

Dzień, w którym Heniś poznał… Zeszyt zadań

Dzień, w którym Heniś poznał… Zeszyt zadań to propozycja dla fanów przygód znanych z animacji. Zeszyt zawiera zagadki, zadania oraz zabawy, które rozwijają zdolności poznawcze oraz wspierają rozwój intelektu dziecka. Bonusem jest mnóstwo naklejek, które mogą oczywiście znaleźć swoje miejsce w zeszycie (i nie tylko). Polecenia opatrzone są dużą, wyraźną czcionką oraz atrakcyjną szatą graficzną. Dla pewności na końcu znajdziemy odpowiedzi. Zadania zróżnicowane pod względem treści jak i trudności. Dobra zabawa z Henisiem gwarantowana.

Dzień, w którym Heniś poznał… Wesoła kolorowanka

Co to? Kto to? Każdego dnia Heniś poznaje nowych przyjaciół – na lądzie, w wodzie i w powietrzu, we własnym ogrodzie, a także w dalekich krajach. Codziennie rozmawia z kimś innym: z wozem strażackim, księżycem, krowami, pojemnikami na śmieci, listami i nie tylko. Każdy ma do opowiedzenia wspaniałą historię. A Heniś z ciekawością słucha, a gdy potrzeba – pomaga. Poznawaj świat razem z tym wesołym chłopcem.

Kolorowe ilustracje z kategorii fascynujące życie Henisia. Wiele kadrów znanych z animacji. Ilustracje przedstawiają codziennym życiu dzieci, roślin, zwierząt, pojazdów, ubrań, instrumentów muzycznych i wszystkiego, co nas otacza. Obrazki zróżnicowane pod względem ilości szczegółów. W środku tradycyjny bonus- naklejki z elementami z animacji. Książeczkę możemy spersonalizować, bowiem na pierwszej stronie jest miejsce do wpisania imienia dziecka. Warto połączyć ją z książką oraz innymi propozycjami z serii.

Dzień, w którym Heniś poznał… Wodne kolorowanie

Potrzebujesz tylko czystej wody i pędzla – gdy zwilżysz zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Napigmentowane kropki zaskoczą dziecko efektem oraz doborem barwy. Kolorowanka zachęca do precyzji i treningu koordynacji wzrokowo-ruchowej. Uwaga – tło również kryje swe kolorowe tajemnice! Czy zgadniesz jakie? By nie psuć zabawy nie zdradzę szczegółów.

NOWA KOLEKCJA BAJEK

Uwielbiam obserwować uśmiech na twarzy dziecka. Właśnie powyżej opisałam trzy tematy przewodnie, które mogą go wywołać! Ulubiony bohater z dzieciństwa – to być może bohater z bajki. Zapraszam na Instagram, gdzie znajdziecie konkurs/rozdanie w którym możecie wybrać swoją bajkę!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: