Bestsellerowa „Galeria kotów” doczekała się drugiej odsłony. Światowe arcydzieła w całkowicie nowych odsłonach! Znajdziecie tutaj koty, które do złudzenia komponują się ze scenami ze Starego Testamentu czy pozują do dzieł znakomitych twórców impresjonizmu a nawet sztuki średniowiecznej. Książka, która bawi a jednocześnie napada refleksją na temat sztuki i detali, twórców czy dawnych lat. Zdecydowanie ciekawa propozycja dla wielbicieli malarstwa jak i kotów! I to na prawie 200 stronach!

IMG_20210924_084831_edit_492556412947236-870x1024 Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem. Susan Herbert. Media Rodzina JESIEŃ 2021

·         Nowa Galeria Kotów

·         Do kupienia TUTAJ

  • Format:195 x 217 mm
  • Liczba stron:192
  • Rodzaj oprawy:Twarda

„Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem”: Wąsata mordka wyłaniająca się spod kapelusza zdobnego we wstążki i pióra, puchaty ogon przewieszony przez ramię jak parasol, miękkie, tłuściutkie łapki trzymające kwiaty. Damy w tarapatach, prorocy Starego Testamentu, a nawet umęczony artysta z odciętym uchem…

Ogromne działo! Bogate pod względem ilości wykonanej pracy jak i osiągniętego efektu. Uwielbiani i docenieni na całym świecie artyści w ciekawych odsłonach. Gdzie te koty jeszcze nie wejdą, czym się nie zajmą i za kogo nie przebiorą! Zobaczcie sami! Propozycja, którą możecie zobaczyć w książce to zbiór, który pod każdym względem jest niecodzienny. Koty zdominowały działa sztuki. Koci świat Susan Herbert to coś niesamowitego!

IMG_20210924_084831_edit_492556412947236-870x1024 Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem. Susan Herbert. Media Rodzina JESIEŃ 2021

Dla kogo?

W zasadzie trudno jednoznacznie dedykować odbiorcę działa! Jest to księga dla wszystkich, którym wizerunki kotów są szczególnie bliskie. Zdecydowanie spodobają się dorosłym jak i dzieciom. Szczególnym zainteresowaniem na pewno obdarzą je wielbiciele kotów jak i malarstwa klasycznego czy wielbiciele historii sztuki. To także fajna okazja, aby poznać oryginały obrazów na których znajdują się koty. Będziecie mogli w ramach rozszerzenia ich poszukać!

Ciekawostka:

Książka „Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem” to prawdziwa gratka dla każdego kociarza, a także miłośnika sztuki. Susan Herbert była jedną z najbardziej charakterystycznych współczesnych kocich artystek. Długie tradycje malarstwa, teatru, opery i baletu, jak również nowsza sztuka kina, były przez nią odkrywane i odświeżane w inteligentnych oraz zabawnych parodiach, w których bohaterami są głównie koty. Od połowy lat 90. te wspaniałe prace odgrywają istotną rolę w corocznej letniej wystawie kotów w Chris Beetles Gallery.

Nowa galeria kotów. Druga odsłona sztuki z pazurem” – działo, które zastanawia, skupia i podoba się w swej niecodziennej odsłonie kotów i sztuki!

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *