Nieustraszeni przybywają z kolejną propozycją opowieści dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wszystko za sprawą wizyty na targu i przygotowań do Olimpiady Emocji. Dzieci za sprawą mewy Florentyny spędzają dzisiejszą noc w zupełnie nietypowych okolicznościach. Odkrywają przy tym czym jest radość i tworzą listę radosnych pomysłów, po które można sięgać w trudniejszych chwilach.

pol_pm_Nieustraszeni-i-poszukiwania-na-targu-1077_1 <strong>Nieustraszeni i poszukiwania na targu. Wydawnictwo Mamania JESIEŃ 2022</strong>

Magiczna seria – pełna emocji. Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego. Czy zastanawialiście się czym jest dla was radość? Zdecydowanie jest to emocja, którą lubimy mieć w sobie. Za sprawą Mewy Florentyny dzieci wybierają się na niezwykły targ. Alicja, Tadzio i piesek Rocky biorą dziś udział w wyjątkowym festynie z menu radości. Niestety nie wszystko idzie z planem.  Rocky trochę się zapędzi w tropieniu radości… Okazuje się, że utknął w chłodni z kiełbaskami, bo tylko one sprawiają mu przyjemność. Jak go wydostać?! Jakie menu skomponowała Alicja i Tadzio?

Zobaczcie sami jak rozbudowane jest menu radości.

To doskonała książka, która pozwala rozwijać i pielęgnować emocje w nas samych i naszych dzieciach. Piękna i wartościowa pozycja w bibliotece dzieci.

pol_pm_Nieustraszeni-i-poszukiwania-na-targu-1077_1 <strong>Nieustraszeni i poszukiwania na targu. Wydawnictwo Mamania JESIEŃ 2022</strong>

Bestsellerowa seria książek z zakresu edukacji emocjonalnej dzieci, wspierająca je w pokonywaniu codziennych trudności i wykorzystywaniu potencjału rozwojowego.

Każda książka z serii zawiera zabawną i magiczną historię oraz dodatkowe materiały, wskazówki i strategie dla rodziców i nauczycieli. Tym razem poradnik o radości i optymizmie dla rodziców i dzieci. Bardzo dobrze napisany tekst. Książka z uwagi na rozbudowaną treść zasługuje na czytelnika w wieku od 3-4 lat do 6-8.

O autorkach:

Elsa Punset – pisarka, filozofka i dziennikarka, autorka międzynarodowych bestsellerów dla dorosłych i dzieci, skupiających się wokół inteligencji emocjonalnej.

Rocio Bonilla – autorka i ilustratorka książek dla dzieci, zilustrowała m.in. „Wielką księgę supermocy” oraz „Wielką księgę superskarbów”.

  • Autor:Elsa Punset
  • Tytuł: Nieustraszeni i poszukiwania na targu.
  • Liczba stron: 48
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Premiera: 9 listopada 2022
  • Wydawnictwo: Mamania
  • Wymiary: 220×205
  • Ilustracje: Rocio Bonilla
  • Tytuł oryginalny: Los Atrevidos ¡Fiesta en el mercado!
  • Do kupienia TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *