„Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” to piękna i niesamowicie wzruszająca książka. Absolutnie ponadczasowa o pieknym przesłaniu bliskości, miłości, opieki i zainteresowania. Mały Brązowy Zajączek i Tata na wiele sposobów mówią o miłości. Jakie to przykłady? Jak bardzo się kochają? Piękna i wzruszająca książka dla dzieci. Doskonała do czytania przed snem i jako wyraz miłości.

wp-1607980344868-817x1024 Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham. ZIMA 2020 - Harper Collins Polska 2+

„Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham”

Są takie książki, które pamiętamy z dzieciństwa chociaż jesteśmy już dawno dorośli! Jedną z takich książek może być właśnie opowieść o zającach. Tata i syn  Zajączek w prostych słowach, wyraźnych gestach pokazują i opowiadają jak bardzo się kochają! Wszystko na przepięknie zilustrowanych kartkach. Duże ilustracje, krótki i duży tekst wspiera najmłodszych w spokojnym czytaniu (samodzielnym lub poprzez śledzenie tekstu i obrazu).

Ciepła książka, która doskonale sprawdzi się jako dobranocka czy książka o emocjach: o miłości. To ponadczasowa lektura, która ma już kilkadziesiąt lat. Wydana przez Harper Collins Polska już teraz trafia do dzieci.

  • Wydanie: 2020
  • Seria/cykl: NAWET NIE WIESZ
  • Autor: Sam McBratney
  • Ilustrator: Anita Jeram
  • Tłumacz: Jarosław Mikołajewski
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

„Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” to książka o pięknym wyznaniu miłości. Zajączek doskonale poradził sobie z wyrażeniem uczuć. Podpowiada także dziecku jak wyrazić to piękne i ważne uczucie miłości.

W książce „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” rodzice i dzieci znajdą:  

● wzruszającą historię o miłości idealną do czytania małym słuchaczom przed snem,  

● proste sposoby na opowiadanie o swoich uczuciach, 

 ● zachwycające ilustracje Anity Jeram. 

„Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” o miłości w pięknych słowach i na delikatnych ilustracjach. Ponadczasowa książka, która pomaga wyrazić miłość na wiele sposobów.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *