Wciągające teksty, zabawne quizy, zagadki, realistyczne zdjęcia przyrody – zapraszam do prenumeraty magazynu Świerszczyk REPORTER. Zapraszam do wspólnego zapoznania się z zawartością magazynu dla młodych przyrodników. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawostek przyrodniczych, geograficznych, antropologicznych a nawet grę planszową! Magazyn co trzy miesiące dostarczy dzieciom zabawy, wiedzy i radości. Numer pierwszy: MAŁPY!

wp-1617866232602-1024x1024 Nauka przez zabawę: ŚWIERSZCZYK REPORTER 6-9+

„Świerszczyk” to magazyn o wielkiej tradycji. Nazwiska twórców znane są i bardzo szanowane. To ważna kwestia, która sprawia, że merytoryczna zawartość magazynu jest absolutnie perfekcyjnie dopracowana. „Świerszczyk Reporter” to wysokiej jakości teksty. Są one krótkie a zarazem pełne konkretnych, ciekawych informacji. Całość została także wypełniona realistycznymi zdjęciami i zadaniami dla dzieci w wieku od około 6-9 lat.

wp-1617866232602-1024x1024 Nauka przez zabawę: ŚWIERSZCZYK REPORTER 6-9+

Magazyn jest bardzo przyjazny dziecku w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Rewelacyjnie wprowadza dziecko w tematykę skupioną wokół głównego tematu numeru. A na wiosnę jest to MAŁPY. W numerze znajdziemy min.:

  • ludzie na drzewach?
  • rodzaje małp i małpek
  • czytanki: makaki, jak na dłoni, kto tu mieszka?, małe i mniejsze
  • aktywności: dorysunki, krzyżówki, quiz, pomyślanki, znajdź różnice itd.

Całość numeru to aż 60 stron podzielonych na części: czytam i wiem oraz aktywności. cena numeru to tylko 14,90zł.

Magazyn redagują wieloletnia redaktor naczelna „Świerszczyka” Małgorzata Węgrzecka oraz dotychczasowa redaktor naczelna popularno-naukowego miesięcznika „National Geographic Odkrywca” Maja Zawistowska. Do tworzenia pisma zaproszono autorów i ilustratorów znanych czytelnikom „Świerszczyka”, m.in. biotechnolożkę i autorkę książek dla dzieci Ewę Zacharę i ilustratora Marcina Bruchnalskiego, twórcę sympatycznego Świerszczyka Bajetana. Ambasadorem nowego tytułu został znany przyrodnik i twórca filmów oraz książek o zwierzętach Marcin Kostrzyński.

Magazyn dostępny w kioskach (nowe numery co trzy miesiące) oraz na stronie internetowej TUTAJ.

Serdecznie polecam w podróży, codziennych zabaw czy do czytania w dowolnym miejscu i porze! Świerszczyk Reporter do samodzielnego czytania jak i z dorosłym! Świat natury an wyciągnięcie dłoni!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *