Czy znacie te pytania: ile mierzy najwyższa góra świata? Ile lat ma najstarsze drzewo? Gdzie jest najgorętsze miejsce na ziemi? Odpowiedzi na setki pytań „naj” znajdziecie tutaj!

IMG_20180219_222121_269-300x300 Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury.
Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury.

Kate Baker, Zanna Davidson
forma wydania: książka papierowa
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
oprawa: twarda
ilustrator: Page Tsou
przedział wiekowy: 10-14

Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury to książka niezwykła. Stłumione barwy, kolorowe ryciny, twarda oprawa i stylizacja jakby sprzed dziesięcioleci. Napawa zadumą i zaskakuje formą. Ogromne ilustracje i minimalna ilość słów a tysiące faktów: nazw, liczb, miejsc na świecie. To kompendium wiedzy o rekordach planety Ziemia. W sam raz dla 10-14 latków, którzy interesują się nauką i światem.

Aktualne zestawienie rekordów o dinozaurach, zwierzętach lądowych i morskich, motyli i stawonogów, rekordowe drzewa, najgłębsze oceany, najszybsi, najdłużej żyjący i wiele innych. Książka klasy Premium – wyjątkowe wydanie i starannie wyselekcjonowana wiedza.

IMG_20180219_222121_269-300x300 Najwyższa góra, najgłębszy ocean. Obrazkowe kompendium cudów natury.

Serdecznie polecam- coś pięknego i wartościowego.

Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *