Macie ulubionego bohatera z dzieciństwa? Ja do dzisiaj pamiętam właśnie 101 dalmatyńczyków i ich książkową historię. Mam ją do dzisiaj! Disney potrafi zaczarować dzieciństwo. W kolekcji „Najpiękniejsze filmy” znajdziesz opowiadania inspirowane ponadczasowymi animacjami studia Disney, które są znane od pokoleń dzieciom na całym świecie. Na kartach dwóch nowości od Wydawnictwa EGMONT znajdziecie wyjątkowe filmy: Dumbo oraz 101 dalmatyńczyków w nowych wydaniach. Zobaczcie sami!

20190328_223331904521092-1024x768 Najpiękniejsze filmy Disneya na kartach książki: Dumbo i 101 dalmatyńczyków. EGMONT + ROZDANIE

Dumbo. Disney. Najpiękniejsze filmy

  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: DISNEY. NAJPIĘKNIEJSZE FILMY
  • Autor: Adrianna Zabrzewska
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Dumbo to wzruszająca opowieść o pięknych wartościach! Zaczyna się pozornie zwyczajnie, bajkowo. Poczta zwierzęca rozsyła niemowlaki. Pani słonica otrzymuje synka. Słoniątko znacznie wyróżnia się wyglądem – ma ogromne uszy. Mieszka z mamą w cyrku, gdzie jest szykanowane i wyśmiewane z powodu swego wyglądu. Mama nie chce patrzeć na to jak Dumbo staje się ofiarą kpin i staje w jej obronie. Niestety spotyka ją za to okropna kara. Dumbo zostaje sam. Samotność i nieszczęście przerywa mała myszka Tim, która przywraca słoniątku wiarę w siebie i ratuje jego mamę z opresji. Dumbo przekonuje się, że jego wygląd może być jego ogromną zaletą. Tylko wystarczy wierzyć w siebie i znaleźć odpowiednie miejsce i czas, aby się rozwijać.

Dumbo to poruszająca opowieść o pięknych wartościach. Pozwala uwierzyć w siebie, przywraca wiarę, że nawet najgorsza sytuacja kiedyś przeminie. Opowieść, która dodaje nawet trudnej sytuacji, samotności sens i pozwala oderwać się od hejtu, złowrogich słow. Dumbo to także przepięknie zilustrowana bajka, którą dzieci kochają. Tym bardziej, że na wielkim ekranie możemy zobaczyć  nową wersje animacji o malutkim słoniku!

101 Dalmatyńczyków. Disney. Najpiękniejsze filmy

  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: DISNEY. NAJPIĘKNIEJSZE FILMY
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

101 Dalmatyńczyków – kto nie zna tej opowieści. Jak Pongo i Perdita się poznali? Co łączy ich losy ze spacerem po parku i kąpieli w stawie? Dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami piętnastu szczeniąt, które stają w obliczu ogromnego zagrożenia. Okrutna kobieta – Cruella de Mon zamierza porwać pieski i zrobić sobie z nich nowe futro. Czy Pongo, Perdita i ich przyjaciele zdołają odnaleźć szczeniaczki, zanim będzie z a późno? Czasu jest coraz mniej…

Miłość i nienawiść – to dwie wartości, które przenikają opowieść. Jedna splata się z drugą, lecz na końcu zwycięża tylko miłość. Jak okrutna Cruella realizowała swe niecne zamiary? Niezapomniany film Disneya na kartach podręcznej książki. Doskonała propozycja dla fanów psów, animacji oraz wielbicieli Disneya. Dzięki kompaktowemu formatowi, możemy zabrać książkę w podróż i cieszyć się opowieścią, gdzie tylko chcemy. Wspaniałe ilustracje i wciągająca fabuła! Kompozycja idealna!

Najpiękniejsze filmy Disneya mogą być wasze – zapraszam na Instagram, gdzie poznacie szczegóły konkursu/rozdania.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: