Na placu budowy zawsze dużo się dzieje! W najnowszej części wspaniałej serii wieczorynek książkowych „Na placu budowy dzień robót drogowych” nasze maszyny będą budować prawdziwą drogę szybkiego ruchu. W dodatku będziemy poznawać wszystkie auta potrzebne do skomplikowanych robót. Nie zabraknie także edukacyjnych treści – segregacji odpadów! Rewelacyjna propozycja dla najmłodszych fanów motoryzacji!

wp-16649470373669010328254924773237-953x1024 Na placu budowy dzień robót drogowych. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2022

Na placu budowy dzień robót drogowych.

  • Sherri Duskey Rinker
  • ilustracje: AG Ford
  • tłumaczenie: Joanna Wajs
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2022
  • Liczba stron: 40
  • Wymiary: 227 x 220 mm
  • Do kupienia TUTAJ
wp-16649470373669010328254924773237-953x1024 Na placu budowy dzień robót drogowych. Nasza Księgarnia JESIEŃ 2022

Kontynuacja książeczki na dobranoc, którą pokochały dzieci na całym świecie! Nic dziwnego bo ilustracje, tematyka, opowieść – wszystko bardzo dobrze się składa w jedną całość. Budowa już zaraz się zacznie. Jakie auta są nam potrzebne ? Tutaj następuje przedstawienie się pojazdów – i prawdziwa lekcja z nazw (dorośli też mogą się dowiedzieć czegoś nowego!). Auta przystępują do pracy! Trasa szybkiego ruchu sama się nie zbuduje! Dużo pracy przed ekipą. Najważniejsze – działają razem!

Dźwig porządnie się dziś namacha swoją kulą. Wielkie maszyny z placu budowy i ich mała przyjaciółka – Brumka Brzdąc – muszą zburzyć opuszczony dom, który od dawna popada w ruinę. Czy jednak w rozbiórce chodzi tylko o rozwalanie, hałasowanie i robienie strasznego bałaganu? Nic z tych rzeczy – nawet w Dniu Demolki można zadbać o planetę. Auta już wkrótce się przekonają, że kupa gruzu to nie śmieci, a segregacja surowców jest dobrą zabawą – szczególnie w dobrym towarzystwie! 

Na placu budowy robota idzie błyskawicznie. Współpraca to ważna sprawa. Ekologia i segregacja odpadów to również ważny obowiązek nasz wszystkich. „Na placu budowy dzień robót drogowych” to bardzo fajna książka dla najmłodszych jak i dzieci w wieku przedszkolnym. Łączy to co maluszki uwielbiają – maszyny budowlane, tekst dynamiczny i z dialogami i bardzo kolorowe ilustracje. Te ostatnie skradły moje serce – są rewelacyjne! Zdecydowanie warto pokazać dziecku tak wspaniałą książkę i zaszczepić w nim zamiłowanie do czytania, segregacji odpadów i motoryzacji!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: