MAŁGORZATA MUSIEROWICZ powraca! I to w wielkim stylu bo w drugiej części ogromnej księgi wypełnionej po brzegi klimatem jej poznańskiego (i nie tylko) świata rodziny Borejków. Drugi tom to zbiór alfabetycznie ułożonych haseł, listów, skarbów i pamiątek, archiwalnych i kolorowych zdjęć, a także wyjątkowych ilustracji. Gratka dla fanów Jeżycjady poszerzająca znacznie informacje znane z opowiadań. Zdecydowanie zestaw dla fanek i fanów serii. Serdecznie polecam!

wp-1634626569802-768x1024 Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę MAŁGORZATA MUSIEROWICZ. Harper Collins Polska. JESIEŃ 2021

Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę

·         Wydanie: 2021

·         Seria/cykl: MAŁGORZATA MUSIEROWICZ

·         Autor: Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś

·         Ilustrator: Małgorzata Musierowicz

·         Typ oprawy: twarda

·         Do kupienia TUTAJ

Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę

Całkiem nowa gratka dla miłośników JEŻYCJADY! 

Ogromna księga, która podejmuje się drobiazgowego opowiedzenia o najważniejszych hasłach, skarbach, pamiątkach czy osobach a nawet miejscach bliższych i dalszych Poznania. Poza setkami haseł, słowami i opisami zobaczymy także cos wspaniałego. Obejrzyjcie namalowane specjalnie dla Was portrety dorosłej Genowefy Bombke i jej córek, a także podobizny czterech sióstr Borejko w wieku dojrzałym, Sławka Lewandowskiego i stryjaszka Józefa! Poznajcie rodzinę mitycznej Kopiec Arlety! Przeczytajcie śmieszne, ciekawe, a nawet romantyczne anegdoty związane z powstawaniem Jeżycjady i zarazem – z prywatnym życiem jej autorki!

Na Jowisza! 2 – Nadal uzupełniam Jeżycjadę to kontynuacja bestsellerowego kompendium wiedzy o Borejkach, ich krewnych i znajomych, a także o okolicach, w których toczy się akcja aż 22 powieści w ramach książkowego cyklu. Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę to piękna księga wiedzy o świecie z powieści, które od lat ukazywały się na polskim rynku. Książki, które uwielbiają dzieci, młodzież jak i dorośli. Sentymentalne dzieło, które daje czytelnikowi ogrom wspaniałych emocji, wzruszeń i wspomnień. Księga została dokładnie wydana. Uzupełniona wieloma ciekawymi ilustracjami i grafikami. A mapa od samego początku przenosi nas do świata wykraczającego poza poznańskie Jeżyce. Zobaczcie, gdzie skieruje nas Jeżycjada 2 – uzupełnienie. Wspaniały pomysł na prezent.

Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę to piękna księga wiedzy o świecie z powieści, które od lat ukazywały się na polskim rynku. Książki, które uwielbiają dzieci, młodzież jak i dorośli. Sentymentalne dzieło, które daje czytelnikowi ogrom wspaniałych emocji, wzruszeń i wspomnień. Księga została dokładnie wydana. Uzupełniona wieloma ciekawymi ilustracjami i grafikami. A mapa od samego początku przenosi nas do świata wykraczającego poza poznańskie Jeżyce. Zobaczcie, gdzie skieruje nas Jeżycjada 2 – uzupełnienie. Wspaniały pomysł na prezent.

 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *