„Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne” to rewelacyjna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Proste historyjki o zwierzętach, które zajadają swoje przysmaki. Coś im się przykleja do zębów, coś kręci w nosie, jak mogą sobie pomóc? Trzeba trenować buzie i języki! Z zabawnymi ćwiczeniami na kartach kolorowej książki ćwiczenia będą znacznie przyjemniejsze!
”Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne” to wspaniała zabawa i nieoceniona pomoc edukacyjno-logopedyczna. Autorka, która jest znakomitym specjalistą zakresu logopedii zadbała o każdy szczegół publikacji. Zarówno atrakcyjna forma, ciekawe teksty jak i merytoryczne materiały do ćwiczeń z jasno przedstawionym celem – to fenomenalny układ i właściwy materiał do samodzielnej pracy z rodzica lub opiekuna z dzieckiem.
O książce:
Proste historyjki o zwierzętach, które zajadają swoje przysmaki. Coś im się przykleja do zębów, coś kręci w nosie, jak mogą sobie pomóc? Trzeba trenować buzie i języki! Jeśli jesteście ciekawi, co kryje w sobie buzia, jak pracują jej mięśnie, jeśli potrzebujecie profilaktyki logopedycznej – ta książka jest właśnie dla Was!
O autorce:
Anna Skiba jest neurologopedą klinicznym i specjalistką wczesnej opieki logopedycznej. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci z wadami wymowy i zaburzeniami komunikacji. Jest popularyzatorką wiedzy o rozwoju dziecka.
Autor:Anna Skiba
Ilustracje: Magdalena Jakubowska
Tytuł:Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne
Liczba stron:40
Oprawa:oprawa twarda
Premiera:29 września 2021
Wydawnictwo:Mamania
- Do kupienia TUTAJ
”Na językach zwierząt. Historyjki logopedyczne” to książka, która bardzo podoba się dzieciom. Zaproszenie do ćwiczeń leśnych bohaterów jest bardzo atrakcyjną formą prezentacji jak i ciekawym motywem przewodnim. Dzieci same widząc narysowane ćwiczenia logopedyczne chcą je wykonywać! Ogromnie cieszę się, że autorka zadbała o jasny cel każdego ćwiczenia, co sprawia, że rodzic ma kontrolę nad jego przebiegiem jak obserwacją efektów. Ćwiczenia zawarte w książce stanowią doskonale uzupełnienie podejmowanych działań profilaktyki logopedycznej. Serdecznie polecam!
0 komentarzy