My Little Pony. Opowieść filmowa to najnowsza propozycja książki na podstawie animacji Netflixa. Opowieśc o filmowych przygodach nowego pokolenia kucyków – Sunny Starscout, Hitcha Trailblazera, Izzy Moonbow oraz sióstr Zipp Storm i Pipp Petals. HarperCollins Polska przygotowało dla fanów animacji Opowieść filmową oraz książkę z naklejkami!

wp-1632807210483-1024x833 My Little Pony. Opowieść filmowa oraz My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe HarperCollins 2021

·         My Little Pony. Opowieść filmowa

·         Wydanie: 2021

·         Autor: Karolina Marcinkowska

·         Typ oprawy: twarda

My Little Pony. Opowieść filmowa

Opowieść o filmowych przygodach nowego pokolenia kucyków – Sunny Starscout, Hitcha Trailblazera, Izzy Moonbow oraz sióstr Zipp Storm i Pipp Petals. Fantastyczna, całkiem mądra, pełna humoru i trzymająca w napięciu historia ilustrowana oryginalnymi klatkami z animacji pozwoli przeżyć filmową przygodę raz jeszcze! Kilka słów o samej opowieści (która zdecydowanie zaskakuje odbiorcę w każdym wieku).

wp-1632807210483-1024x833 My Little Pony. Opowieść filmowa oraz My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe HarperCollins 2021

Akcja książki toczy się wiele lat po wydarzeniach znanych z serialu o przygodach Twilight Sparkle i jej przyjaciółek z Ponyville. W Equestrii nie ma już magii, a kucyki poszczególnych ras przestały się ze sobą przyjaźnić. Przesądy i uprzedzenia sprawiły, że przedstawiciele różnych gatunków żyją we własnych, zamkniętych społecznościach i nie tolerują obcych. W tym nieprzyjaznym świecie są jednak wyjątki! Należy do nich główna bohaterka książki, nieustraszona, pełna optymizmu, urocza i nieco zwariowana Sunny Starscout. Sunny, wychowana na opowieściach o przyjaźni i harmonii, które przed laty panowały w Equestrii, wierzy, że powrót do tych wartości jest możliwy. Wraz z kumplem z dzieciństwa Hitchem Trailblazerem i nowo poznanymi towarzyszkami wyrusza w pełną przygód podróż, u kresu której czeka ją niezwykła niespodzianka. 

  • Czy Sunny i jej przyjaciele zdołają zjednoczyć kucyki różnych ras?
  • Czy moc przyjaźni okaże się silniejsza niż narosłe przez lata uprzedzenia i podziały?
  • Czy magia ma szansę powrócić do Equestrii?

Książka od pierwszych chwil zachwyca zdobieniami na okładce i magią kolorów. Duże litery, prosty język, przejrzystość wydania sprawia, że opowieść nadaje się także do samodzielnego czytania. Wydanie bogato ilustrowane z miękkimi rogami. Czy fani bajki potrzebują czegoś więcej? NIE!

My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe

wp-1632807210483-1024x833 My Little Pony. Opowieść filmowa oraz My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe HarperCollins 2021

16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek z bohaterami nowego, fantastycznego filmu o przygodach kolejnego pokolenia kucyków. Część naklejek można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. W rozwiązaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą rodzice!

Kolorowe, ciekawe i bardzo przesiąknięte klimatem filmowej opowieści rodem z bajki  My Little Pony. 100 naklejek. Zdecydowanie spodoba się dzieciom w wieku przedszkolnym i nieco starszym.

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: 100 NAKLEJEK
  • Autor: zbiorowe opracowanie
  • Tłumacz: Izabela Karpiszuk
  • Typ oprawy: miękka
  • Do kupienia TUTAJ

annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *