NAUKA I ZABAWA – to najlepsze przyjaciółki. Wspólnie z Muminkami zapraszamy do ilustrowanego świata polsko-angielskiego.  Sceny z bajki Muminki w formie ilustrowanego słownika. Piękne, kolorowe i bardzo edukacyjne ilustracje, które świetnie nadają się do zabawy i nauki. Wystarczy, że będziecie rozmawiać o Muminkach w pięknych polsko-angielskich słowach! Doskonały pomysł na naukę języka angielskiego z dziećmi!

wp-1604246432668-768x1024 Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski – HarperColiins JESIEŃ 2020 3+
  • Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY
  • polsko-angielski
  • Autor: Päivi Kaataja, Riikka Turkulainen
  • Ilustrator: Riikka Turkulainen
  • Tłumaczenie: Marta Stochmiałek
  • Oprawa: twarda
  • Objętość: 80 stron
  • Format: 250×300
  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ


Pięknie ilustrowany słownik polsko-angielski to zaproszenie do nauki i zabawy z Muminkami – kultowymi bohaterami powieści Tove Jansson.

Słowa i zwroty w języku angielskim. Daleko wykraczające poza prostą zabawę. Bohaterowie najciekawszej skandynawskiej bajki tym razem edukacyjnie! Oglądajcie kolorowe ilustracje i poznajcie ich znaczenia oraz wymowę w języku angielskim. Nie zabraknie waszych ulubionych bohaterów: Muminka, Panny Migotki, Małej Mi!

Opowiadajcie co robią, gdzie są czy jak się mają. Bawcie się językiem angielskim i zgadujcie oraz zapamiętujcie znaczenia słów.

Hasła posegregowane są tematycznie.  Kolorowe strony aż pękają od bohaterów bajek w poszczególnych sytuacjach typu:

– w ogrodzie
– dni tygodnia
– miesiące      
– wieczorem   
-części ciała

Itd.

Słownik będzie także inspirował do opowieści, zabawy i oczywiście zapamiętywania słów. Z Muminkiem i jego przyjaciółmi uczą się, jak w języku angielskim nazywać dni tygodnia, miesiące, pory roku, kolory, kształty czy dźwięki. Poznają litery i cyfry. Powtarzają podstawowe słownictwo i zwroty, dzięki którym będą potrafiły nazywać otaczający je świat, poznawać przyrodę.

Muminki w prosty i bardzo przejrzysty sposób pomogą zapamiętać najważniejsze słowa i zwroty w języku angielskim.  Atrakcyjne ilustracje, wielki format, kolory i ulubieni bohaterowie! Absolutnie ciekawa i wartościowa pozycja książkowa!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *