Mordercza Adelka to ciekawa propozycja z gatunku komiksu. Pokaźny tom z kolorowymi obrazkami tylko z pozoru wygląda jak propozycja dla małych dziewczynek. Mordercza Adelka to pełna czarnego humoru, kolorowa i zabawna (a nawet zabójczo śmieszna) opowieść obrazkowa. Fenomen we Francji – ponad 4 miliony sprzedanych egzemplarzy! Mordercza Adelka. To się wszystko źle skończy. Piekło to inni. Tom 1 i 2  – zobaczcie sami jak śmieszna może być ta urocza, mała dziewczynka!

wp-1602425435905-1024x595 Mordercza Adelka. To się wszystko źle skończy. Piekło to inni. Tom 1 i 2  WYDAWNICTWO ZNAK. Jesień 2020
qrf
  • Mordercza Adelka. To się wszystko źle skończy. Piekło to inni. Tom 1 i 2 
  • Autor: Mr Tan , Miss Prickly
  • Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
  • Seria:  Mordercza Adelka
  • Liczba stron: 96
  • Do kupienia TUTAJ
  • TOM 2  Do kupienia TUTAJ

Mała i słodka dziewczynka z rudymi włosami? Pozory! Adelka to bardzo trudne dziecko… na szczęście z perspektywy czytelnika wydaje się nawet zabawna. Adelka bowiem dostarcza swym zachowaniem wielu powodów do zastanowienia, śmiechu i zabawy. Seria komiksów, które stały się hitem we Francji trafiła też do Polski. Krótkie opowieści graficzne sprawdzą się by rozweselić, rozluźnić się i przede wszystkim, aby dobrze się bawić! Często humor podany jest na tacy – dosłownie. Bywa także, że wynika on z kontekstu i wymaga od nas nieco symboliki, abstrakcji. Zdecydowanie jednak komiks z Adelką sprawdzi się u dzieci w wieku szkolnym. Dedykowany jest dzieciom w wieku od 5-6 lat w zasadzie bez granic wiekowych. Mało tekstu, dużo ilustracji i humoru wynikającego z odmiennych perspektyw dorosłego i dziecka.

Jeśli chcesz dobrze się bawić – razem ze swoim dzieckiem! To doskonały komiks na poprawę humoru i zyskanie nieco dystansu do dzieci, świata dorosłych.

Mamy już dwa tomy przygód Adelki przetłumaczone na język polski. Zdecydowanie warto sięgnąć po tą lekką i bardzo zabawną książkę.

Wydana w formie grubej (blisko 100stron), kolorowej publikacji z miękką okładką. Kolorowe strony i dużą czcionka oraz krótkie historie sprawiają, że doskonale nadaje się także dla młodszych czytelników w wieku wczesnoszkolnym. 

Jeśli wydawało wam się, że to dorośli rządzą światem – byliście w błędzie!

Witajcie w świecie Adelki – dziewczynki, której nie da się polubić, ale też nie można jej nie pokochać!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: