„Momo” i „Niekończąca się historia” to ponadczasowe powieści Michaela Endego – pełne magii i madrości, które mogą być czytane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Najnowsze wydania ukazały się nakładem Wydawnictwa Mamania. Zaproście ważne dla Was osoby w podróż do Krainy Fantazji oraz poznać Momo. „Momo” i „Niekończąca się historia” to tytuły uznawane za klasykę dziecięcej i młodzieżowej literatury fantasy. Piękne wydania i cudowne opowieści!

1635506618-1024x594 Momo i Niekończąca się historia Michalea Endego. Wydawnictwo MAMNIA 2021

Podróż do magicznych światów i spotkania z bohaterami z niezwykłych opowieści! To wszystko teraz w pięknym wydaniu. Pamiętam jako dziecko film: Niekończąca się historia! To niezwykła ekranizacja, która do dziś ma szczególne miejsce w moim sercu a piosenka często powraca. Dwie książki, których bohaterów mamy szanse pamiętać a dzieci poznać. Poznajcie Momo i jedenastoletniego Bastiana nie tylko na kartach książki, lecz także w ekranizacji „Niekończącej się historii”!

Momo

Momo zjawia się znikąd, ale wokół niej niemal od razu znajdują się przyjaciele. Jest niezrównaną towarzyszką zabaw, potrafi wspaniale słuchać, a każda chwila z nią to wspaniała przygoda.

Tajemnica czasu, magia i niezwykła dziewczynka.

1635506618-1024x594 Momo i Niekończąca się historia Michalea Endego. Wydawnictwo MAMNIA 2021

Momo to postać, która fascynuje. Nie wiemy skąd się wzięła czy co ma w sobie takiego, że zjednuje przyjaciół niemal od razu. Towarzyska, godna zaufania i cudowna przyjaciółka na dobre i na złe. Niestety radość nie może trwać wiecznie. Szarzy panowie zmieniają wiele. Pojawiają się nagle i chcą zalać cały świat swoją szarą rozpaczą. Momo nie może do tego doprowadzić! Czy zdoła powstrzymać szarość przed owładnięciem ludzkości.

Ponadczasowa opowieść o tym, co w życiu naprawdę ważne, stworzona przez Michaela Endego, mistrza literatury dziecięcej, autora niezapomnianej „Niekończącej się historii”. Jego przetłumaczone na kilkadziesiąt języków książki zajęły zasłużone miejsce na półkach z klasyką literatury dziecięcej i znajdują się wśród ukochanych książek z dzieciństwa zarówno dzieci, jak i ich rodziców na całym świecie.

Wydanie w formie ekskluzywnej – twarda oprawa, połyskujące gwiazdy an okładce i oryginale ilustracje samego autora! Coś wyjątkowego!

Niekończąca się historia

  • Do kupienia TUTAJ

Powieść fantasy dla dzieci, na kanwie której powstał niezapomniany film.

Historia, które ponad 30 lat temu doczekał asię ogromnej popularności za sprawą filmu. Jedenastoletni Bastian żyje w świecie książek, starając się zapomnieć o szkolnych prześladowcach. W sercu ma ogromną pustkę po stracie mamy. Pewnego dnia, uciekając przed wrogami kradnie (chociaż sam twierdzi, że pożycza) z antykwariatu „Niekończącą się historię” i na szkolnym strychu zatapia się w lekturze. Baśniowy świat Fantazjany pochłania go bez reszty. Magicznej krainie grozi zagłada, a ku swojemu zdumieniu Bastian przekonuje się, że tylko on może ją uratować. Jak to możliwe? Opowieść, w której fantazja miesza się z realnym życiem. Dla mnie piękne i wartościowe znaczenie tej opowieści – nie przestawajmy marzyc, fantazjować bo w chwili, kiedy to się stanie zniknie świat postaci z fantazjany. Bezpowrotnie. Każdy z nas ma zadanie dbać o dorobek magicznych miejsc i światów!

Powieść stworzona przez Michaela Endego, mistrza literatury dziecięcej, autora m.in. „Momo”. Jego przetłumaczone na kilkadziesiąt języków książki zajęły zasłużone miejsce na półkach z klasyką literatury dziecięcej i znajdują się wśród ukochanych książek z dzieciństwa zarówno dzieci, jak i ich rodziców na całym świecie.

1635506618-1024x594 Momo i Niekończąca się historia Michalea Endego. Wydawnictwo MAMNIA 2021
qrf

„Momo” i „Niekończąca się historia” to ponadczasowe powieści Michaela Endego – pełne magii i mądrości! Wyjątkowo dobrze pasują na prezent i polecam serdecznie każdemu by znalazł czas by do nich sięgnąć!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: