Dorota Świątkowska, której miłośnikom słodkości i obserwatorom blogów kulinarnych przedstawiać nie trzeba wydała książkę! Autorka bloga „Moje wypieki” zaprasza do kuchni. Tym razem tematem przewodnim jest czekolada.  Nie potrzebujecie zbyt wielu składników, aby uczynić wspaniałe działo, którego wygląd i smak spełnią oczekiwania najbardziej wybrednych gustów. Piękna oprawa graficzna oraz wydanie to także idealny pomysł na prezent!

20191025_210557950543569-768x1024 Moje wypieki z czekoladą. CZEKOLADOWE SZALEŃSTWO w pięknym wydaniu. EGMONT JESIEŃ 2019
  • Wydanie: 2019
  • Seria/cykl: MOJE WYPIEKI
  • Autor: Dorota Świątkowska
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Moje wypieki z czekoladą

Lubicie czekoladę? Można by to pytanie dodać do skali kłamstwa w teście na badanie osobowości… Oczywiście to taki psychologiczny żart, ale w uproszczeniu można powiedzieć, że czekoladę lubi każdy! Tym bardziej wypieki z jej dodatkiem. Ja jako fanka dobrego jedzenia i wielbicielka gotowania w domu postanowiłam przetestować „Moje wypieki z czekoladą”. Zaciekawiła mnie autorka, która z sukcesami publikuje w sieci na blogu „Moje wypieki”, jak i oprawa graficzna książki.

Książka „Moje wypieki z czekoladą” jest zbiorem sprawdzonych przepisów autorki na słodkości z dodatkiem (lub ważnym i dominującym składnikiem) czekolady. To także album kulinarny oraz bardzo elegancko wydana książka. Idealny pomysł na prezent i znakomita ozdoba półki z książkami kucharskimi.

Skala trudności przepisów jest bardzo przyzwoita tj. nie należą do bardzo skomplikowanych a momentami możemy śmiało powiedzieć, że są bardzo proste.

Książka „Moje wypieki z czekoladą” to:

● ponad 120 przepisów, najpopularniejsze przepisy z bloga mojewypieki.com, ale też nowe, niepublikowane wcześniej;

● proste i niewymagające dużo pracy różnorodne receptury, np. serniki, ciasta, brownie, pączki, torty, praliny czy musy;

● propozycje słodkości, do których niepotrzebne są zaawansowane umiejętności cukiernicze i trudno dostępne składniki;

● wysmakowane, zachwycające zdjęcia Doroty Świątkowskiej. 

Zaletą publikacji jest możliwość wyboru propozycji kulinarnej w zależności od dostępności produktu i pory roku w której się znajdujemy. Do wyboru mamy także klucz okazyjny – torty, przyjęcia czy drobny poczęstunek albo świąteczne wypieki. Do wyboru do koloru.

Zdecydowanie apetyczna książka i piękne wydanie, które zasługuje na pokazanie na blogu! Ja jako miłośnik gotowania nie mogłam przemilczeć tej publikacji!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: