To bardzo ważna książka. Opowieść, która doskonale wpisuje się w potrzeby każdego dziecka. To ogromna porcja wiedzy o nas samych, ponieważ podczas czytania będziemy przenosić się do naszych indywidualnych korzeni. Czy znasz losy swoich przodków? Czy wiesz czym jest drzewo genealogiczne i potrafisz je odczytać czy stworzyć? „MOJA WIELKA RODZINA” pozwoli Wam odkryć sekrety przeszłości, zrozumieć rodzinne relacje i powiązania. Dodatkowo znajdziecie tutaj ekologiczny przekaz dotyczący przyszłych pokoleń!

IMG_20211106_094438_edit_28072239659257-780x1024 MOJA WIELKA RODZINA. Gerda Raidt- skąd pochodzimy i co to jest drzewo genealogiczne. Wydawnictwo Babaryba - od 5 lat.

·        Moja wielka rodzina czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość

·        Gerda Raidt

·        tłumaczenie: Katarzyna Łakomik

·        Rok wydania: 2021

·        Ilość stron: 40

·        Format: 24.4 x 19.6 cm

·        Oprawa: twarda

Porozmawiajmy o przeszłości. Każdy z nas ma swoje korzenie. Każdy z nas ma przodków. Chociaż nie ma ich wśród nas, to ich dziedzictwo żyje i można je dostrzec w członkach naszej rodziny! Może to najwyższy czas, aby stworzyć drzewo genealogiczne w którym znajdą się dziadkowie i ich rodzice, a także rodzice pradziadków czy dzieci. Czy znasz opowieści z przeszłości? Zastanówmy się również jak dzisiaj możemy zapisać się na kartach historii rodzinnej czy lokalnej?

„Moja wielka rodzina, czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość” to nauka tolerancji, zaskakujące spotkanie z przeszłością i historiami zapisanymi w rodzinnych przekazach. Nauka bycia innym a czasami podobnym, docenienia tego co dali nam przodkowie. Książka, która zmusza do zastanowienia, refleksji nad przemijaniem. Zachęca także do aktywnego poszukiwania czy budowania więzi rodzinnej w tym międzypokoleniowej.

Autorką jest Gerda Raidt, która za swoją poprzednią głośną książkę „ŚMIECI. Najbardziej uciążliwy problem na świecie otrzymała prestiżową nagrodę Mądrej Książki Roku. Również w najnowszej książce autorka omawia problem przyszłości i odpowiedzialności za świat.

„Moja wielka rodzina, czyli dokąd sięgają nasze korzenie i czy przeszłość ma wpływ na przyszłość” to książka pełna wartości i mądrości. Zaprasza do spojrzenia w przeszłość i poznania losów, imion przodków oraz zbudowania z nimi autentycznych relacji. Ważna, potrzebna i niezwykle wartościowa książka o ekologicznym przekazie dla przyszłości Ziemi. Doskonała do rodzinnych rozmów, spotkań i dyskusji.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: