MOJA PIERWSZA BIBLIOTECZKA Muminki to estetycznie zapakowane do pudełeczka książki. Znajdziemy ich aż 4. Seria składa się z kartonowych książeczki , których okładki stanowią także układankę. Trwałe, wytrzymałe i bardzo podobające się dzieciom publikacje mówią o podstawowych tematach jakim są pory roku, emocje , rodzina i przyjaciele oraz kolory. Wszystko na przykładzie bohaterów Doliny Muminka! Piękny pomysł na prezent! Zdecydowanie ciekawa propozycja dla dzieci od ok 2 roku życia.

wp-1616795211838-1024x796 MOJA PIERWSZA BIBLIOTECZKA Muminki. Bardzo ważne sprawy: Kolory, emocje, przyjaciele i pory roku. Harper Collins 2+

Dolina Muminków! Kto nie zna Muminka i Małej Mi, Migotki czy Paszczaka! Zdecydowanie warto udać się podróż do tych niezwykłych bohaterów i przybliżyć ich losy w kolorowej serii. Kompaktowe pudełko składa się bowiem z czterech ciekawych propozycji. Warto po nie sięgnąć i przenieść do Doliny Muminków! Co najważniejsze seria została zilustrowana w klimacie klasycznych grafik Tove Jansson! To doskonała okazja by Muminki lepiej poznać i zabrać ze sobą w każdą podróż (mała i dużą).

Seria liczy cztery kartonowe książki ukryte w kartonowym etui. Dzięki niewielkim rozmiarom książeczek kilkulatek może je z dumą „czytać” samodzielnie, oglądać bez końca i zabrać ze sobą na spacer, w podróż albo… do łóżeczka! Kartonowe strony nie brudzą się łatwo, są wytrzymałe i odporne na najróżniejsze dziecięce pomysły! Można je także czyścić jak i dosłownie po nich chodzić.

wp-1616795211838-1024x796 MOJA PIERWSZA BIBLIOTECZKA Muminki. Bardzo ważne sprawy: Kolory, emocje, przyjaciele i pory roku. Harper Collins 2+
Okładki to także układanka
  • Muminki. Bardzo ważne sprawy
  • Autor: opracowanie zbiorowe
  • Ilustrator: Moomin Characters
  • Tłumaczenie: Beata Żmichowska
  • Oprawa: kartonowa
  • Objętość: 40 stron
  • Format:120×120
  • Grupa docelowa:3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

„Muminki. Bardzo ważne sprawy. Moja pierwsza biblioteczka” to ciekawa propozycja na prezent. Doskonale sprawdzi się jako książeczka do samodzielnego czytania jak i wspólnego z dorosłym. Trwała, kolorowa i kompaktowa seria kartonowych książeczek z Muminkami, które dzieci pokochały już dawno i nieprzerwanie kolejne pokolenia darzą je wielką sympatią!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *