Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze. Tom 3

20180623_231015545054100-300x300 Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze. Tom 3

  •     Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze. Tom 3
  •     Seria/cykl: KUCYK PONY KOMIKS
  •     Scenarzysta: autorzy Różni
  •      Wydawnictwo: EGMONT

 

Kolejny z serii komiksów o kolorowych kucykach: My Little Pony. Przyjaciółki na zawsze Tom 3 to cztery kolorowe opowieści. Dominuje w nich szybka zmiana wydarzeń i bogactwo nastrojów, zabawa i kolorowa oprawa.

Babcia wybiera się na jabłkowy konwent Jabłkocon i spotyka braci Flim Flam. Do Fluttershy z niespodziewaną wizytą przychodzi najagresywniejszy typ w okolicy – Iron Will! Rainbow Dash nie posiada się z radości, kiedy Spitfire zaprasza ją na niezwykły obóz treningowy, a Pinkie Pie znajduje spełnienie swoich marzeń… w postaci wyśmienitych, kuszących przekąsek, zwanych FeNOMNOMenami!

Cztery zabawne i emocjonujące opowieści. Każda pełna ulubionych bohaterów i fenomenalnych wydarzeń. Kucyki jak zwykle mają niecodzienne sytuacje a każda z przygód zapada głęboko w pamięć.  Czy pomoc psychiatryczna będzie potrzebna? Wydaje się, że tak. Jednak jest na to lekarstwo – ktoś bardzo bliski i bezcenny zarazem.. Tak w życiu tak i w bajce okazuje się, że najlepszym wsparciem jest przyjaciel.  Komiks nr 3 pokazuje magiczną moc przyjaźni. Nieprzewidziane wydarzenia wystawiają ją na próbę.  Oprawa graficzna też jest pełna uroku, barwna, prosta, ale dobrze pasująca do treści. Słodko – owszem. Jednak jeśli decydujesz się na My Little Pony – wiesz, że musi być słodko i ta słodycz jest przez dziecko uwielbiana.

Dla fanów serii – pozycja na wagę złota. Piękne grafiki i ulubione bohaterki i bohaterowie z kreskówki na wyciągnięcie ręki.

20180623_231015545054100-300x300 Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze. Tom 3

Komiksy z serii My Little Pony: Przyjaźń to magia, oparte na serialu telewizyjnym o takim samym tytule. Kolorowe kucyki wpisały się do serc czytelników i zyskały ogromną popularność. Więcej o kucykach na blogu przeczytacie TUTAJ

Do kupienia TUTAJ


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *