Zapraszam na plac budowy! Spotkamy tam po raz kolejny przyjaciół: dźwig, koparkę, wywrotkę, spychacz i betoniarkę. Kolejne ich dni pracy będą jednak odmienione poprzez nowego członka ekipy. Tylko jak traktować go poważnie, kiedy to maleńka ładowarka burtowa! Pozory jednak mylą a wielkość nie zawsze świadczy o umiejętnościach! Mała Brumka Brzdac okazuje się nieocenionym kompanem i przychodzi z pomocą, kiedy jest bardzo potrzebna. Piękna opowieść jak i wciągająca historia na placu budowy! Coś co miłośnicy aut uwielbiają!

wp-1616954638366-891x1024 Mistrz kieszonkowy z placu budowy. Nasza Księgarnia WIOSNA 2021 – 2+
  • Sherri Duskey Rinker
  • ilustracje: AG Ford
  • tłumaczenie: Joanna Wajs
  • Wiek: 0-6
  • Forma wydania: oprawa twarda
  • Rok wydania: 2021
  • Liczba stron: 32
  • Wymiary: 227 x 220 mm
  • Do kupienia TUTAJ

Na budowie stałe miejsce mają przyjaciele: dźwig, koparkę, wywrotkę, spychacz i betoniarka. Od wielu już miesięcy dzieleni prowadzą prace budowlane i mają liczne sukcesy. Jednak ktoś nowy pojawia się na placu budowy. Jest to Brumka Brzdąc: maleńka (lecz za to nieustraszona!) ładowarka burtowa. Duże maszyny z początku trochę kręcą nosem. Bo jak taka mała istota ma pomóc na budowie? Oj nie długo będą czekać, aby przekonać się jaka jest prawda! Zapraszam na ciekawą i bardzo prawdziwą opowieść o pierwszym wrażeniu, sile zakrytym w małych rozmiarach i przyjaźni, która sprawdzi się wtedy, kiedy jest potrzebna pomoc.

Ta urocza historyjka Sherri Duskey Rinker to kontynuacja uwielbianych przez dzieci książeczek „Snów kolorowych, placu budowy”, „Wieczór gwiazdkowy na placu budowy”, a także „Rety! Ktoś nowy na placu budowy!”.  Seria, którą dzieci uwielbiają! Sprawdzi się przed snem, jak i książka, którą po prostu będziecie czytać na okrągło. Przepiękna i bardzo interesująca opowieść o przyjaźni.

Przy okazji – nie trzeba być naj (olbrzymem czy najbardziej wyróżniać się wielkością), aby zachwycić, być potrzebnym. Na placu budowy nowi mają trudniej. Pozory łatwo sprawiają, że zostają przyporządkowani do pewnej kategorii. Jednak w potrzebie i kłopotach wszystko wychodzi na jaw!

Mistrz kieszonkowy z placu budowy” to świetna książka dla małych wielbicieli budowlanych maszyn, książek przygodowych, opowieści przed snem. Ilość tekstu i rodzaj fabuły sprawi, że to pozycja dobra dla maluszka jak i przedszkolaka. Zdecydowanie warto podarować i czytać, czytać, czytać razem z dzieckiem!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *