Kolejna zagadkowa książka z Minecraftem- tym razem pełna zabaw w poszukiwania! Wyśmienita podróż po bezdrożach świata Podstawowego i otchłani Netheru. Razem z pięcioma bohaterami będziecie poszukiwać nieuchwytne moby. Podróż będzie wiodła po wielu miejscach świata Minecraft. Wielość szczegółów oraz kolory, bohaterowie oraz wszystko co zobaczycie sprawi, że spędzicie na zabawie wiele godzin.

wp-1607326136716 Minecraft. Złap Creepera i inne Moby. HarperCollins -GRUDZIEŃ 2020
 • Minecraft. Złap Creepera i inne Moby
 • Wydanie: 2020
 • Seria/cykl: MINECRAFT
 • Autor: Milton Stephanie, Thomas McBrien
 • Ilustrator: Mr Misang
 • Tłumacz: Anna Hikiert
 • Typ oprawy: twarda
 • Do kupienia TUTAJ

Fajny sposób na zabawę rozwijającą wyobraźnię? Trening spostrzegania, skupienia i oka? Tak – wszystko to w dobrej zabawie i w świecie niesamowitych szczegółów z Minecraftem w roli głównej. Najnowsza książka „Minecraft. Złap Creepera i inne Moby” gwarantuje bezpieczną i niesamowicie ciekawą zabawę.

Znajdziemy tutaj mnóstwo ciekawych ilustracji, które są zarazem obszarem poszukiwań. Naszym zadaniem jest podążanie śladami Creepera i poszukiwania wskazanych na opisach mobów. Zadanie nie jest banalne.

Ilość szczegółów, drobiazgowość, złożoność oraz osadzenie w świecie z Minecrafta po prostu zasługują na pochwałę. Ilustracje –plansze zostały bardzo szczegółowo dopracowane. Ilość detali po prostu jest ogromna.

Dla zniecierpliwionych oraz bardzo dokładnych informacja – na końcu publikacji znajdują się odpowiedzi. A na wstępie zasady bezpiecznego korzystania z sieci. To ważny fragment książki. Zasady, które wydawca rekomenduje to min.:
– nie zdradzaj nikomu żadnych danych osobowych,
-przypomina, że aby założyć konto na niektórych stronach trzeba mieć ukończone 13 lat,
– nigdy nie podawaj nikomu hasła dostępu (z wyjątkiem rodziców).

Bardzo cieszę się, że bezpieczeństwo zasad korzystania z sieci otwiera książkę. To ważna treść i koniecznie zwróćcie na nią uwagę.

 • Czy uda Ci się odnaleźć Creepera na bezdrożach Świata Podstawowego i w otchłaniach Netheru?  
 • Czy uda Ci się znaleźć wszystkie moby?  

„Minecraft. Złap Creepera i inne Moby” to doskonałe ćwiczenie rozwijające spostrzegawczość u dzieci, a także fantastyczna zabawa dla osób w każdym wieku! 


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *