Minecraft to gra, która wciąga miliony. Od lat na szczycie popularności wśród gier komputerowych.  Wydawnictwo Egmont podjęło się próby wsparcia polskich graczy, którzy ambitnie podchodzą do gry. Nakladem wydawnictwa ukazały się pozycje z zakresu Podręcznika Minecraft. W krótkim skrócie pokaże Wam dwie z nich: Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur oraz Minecraft. Podręcznik minigier PvP

20180724_2112032110725971-300x225 Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur oraz Minecraft. Podręcznik minigier PvP. Egmont

Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur

 • Wydanie: 2018
 • Seria/cykl: MINECRAFT
 • Autor: Milton Stephanie
 • Ilustrator: Ryan Marsh, Joe Bolder
 • Tłumacz: Anna Hikiert
 • Typ oprawy: twarda
 • Do kupienia TUTAJ

 

Zaklęcia i mikstury – w pięknym i bardzo kolorowym wydaniu. Jak wiadomo nie od dzisiaj – świat minecrafta jest bardzo niebezpieczny.  Każdy poważny gracz powinien znać poważne sztuczki – najlepiej magiczne.  Jeśli jesteś gotowy/a na podbój Netheru – wyruszaj na poszukiwanie surowców do mikstur. Przygotowane mikstury zapewnią niezbędną ochronę. Rady i wskazówki specjalistów z Mojanga będą pomocne dla każdego, kto gra w Minecrafta. Sam kilof może okazać się niewystarczający – warto wzmocnić sprzęt zaklęciami, których właściwości pozwolą na m.in.:

– odbijanie potężnych ciosów,
– zadawanie dużych obrażeń przeciwnikowi.

Czy wiesz, że najpopularniejszym sposobem zaklinania zwykłych przedmiotów jest używanie stołu do zaklęć? Potrzebne będzie trochę obsydianu, który musisz wydobyć za pomocą diamentowego kilofa. Dodaj do tego rudę diamentu (oczywiście poniżej poziomu 16) i oczywiście wydobędziesz go żelaznym kilofem.  Potem papier z trzciny cukrowej, skóra i tworzymy książkę. STOP – dokładniej i więcej poleceń oraz rad i wskazówek zawiera podręcznik.  Każda strona aż kipi od graficznych przedstawień poleceń, wizualizacji procesu.

Inne ciekawe zaklęcia:

– ochrona przed ogniem,
– płomień,
-szczęście,
-mroźny piechur,
– nieskończoność,
– odrzut.

Całość wydana w formie kompendium, przejrzysta szata graficzna,  twarda okładka. Język przejrzysty, prosty, zrozumiały dla poczatkujących i zaawansowanych graczy.  Książka na pewno spodoba się graczom.

Minecraft. Podręcznik minigier PvP

 

 • Wydanie: 2018
 • Seria/cykl: MINECRAFT
 • Autor: Milton Stephanie
 • Ilustrator: Ryan Marsh, Joe Bolder, Sam Ross
 • Tłumacz: Anna Hikiert
 • Typ oprawy: twarda
 • Do kupienia TUTAJ

Minecraft to przeogromny świat, który wzbogaca rozgrywkę poprzez możliwość rywalizacji PvP. Podręcznik pomaga podszlifować umiejętności gracza w użyciu elytr, usprawnić walkę na miecze, podpowiada jak skutecznie pokonać mobów oraz poruszać się jak wytrawny parkourowiec.

W podręczniku znajdziemy:

– minigry niebitewne – rozgrywka między graczami z elementem rywalizacji.

– minigry bitewne – pojedynek graczy PvP, czyli gracz kontra gracz. Niezależnie od tego czy walka toczy się jeden na jeden,  zespołowo czy w ramach szalonego pojedynku.

Kilka propozycji minigier:

– Flagi – zdobądź flagę innego zespołu i odbuduj ją we własnej bazie

– jak wzbogacić wywalizacje na Hordzie Mobów – Arena?

Rady i wskazówki specjalistów z Mojanga pozwolą w pełni cieszyć się grą oraz będą cennym źródłem informacji dla budowniczych minecraftowych minigier.  Całość wydana w formie kompendium, przejrzysta szata graficzna,  twarda okładka. Język przejrzysty, prosty, zrozumiały dla początkujących i zaawansowanych graczy.  Książka na pewno spodoba się graczom.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *