Szósta i ostatnia część kultowej serii Kroniki Woodsword! Fabularna przygoda w klimacie kultowej gry MINECRAFT. Tym razem bohaterowie maja za zadanie stoczyć ostateczny pojedynek. Przyjaciele i jednocześnie zapaleni gracze stają do walki by uratować swój ukochany świat przed zniszczeniem. Czy to koniec? A może początek czegoś  nowego?

wp-1614537186180-737x1024 Minecraft. Ostatnie starcie. HarperCollins Polska ZIMA 2021

Książka fabularna, której akcja rozgrywa się w świecie Minecrafta

  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: MINECRAFT
  • Autor: Nick Eliopulos
  • Ilustrator: Luke Flowers, Chris Hill
  • Tłumacz: Anna Hikiert
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TERAZ

Seria opowieści, która doczekała się już sześciu części. W ostatniej z nich – prezentowanej w tym wpisie dowiemy się jak przyjaciele poradzili sobie z groźnym Królem Przywoływaczy. Czy Morgan, Ash, Harper, Po i Jodi zdołają pokonać bardzo silnego przeciwnika, który wzbogacił się o Kamień Węglowy. Kto zna się na tematyce książki, ten wie, ze to bardzo mocna broń.  Przekonajcie się czy książka będzie mieć radosne zakończenie a może to zapowiedź czegoś nowego?

Minecraft. Ostatnie starcie” to przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym saga o przyjaciołach, których łączy niezwykła sytuacja. Gracze  Minecrafta przenoszą się do świata z gry. Tam dzieją się niezwykłe sytuacje. Przygody, które czytelnikom pozwalają rozwinąć wyobraźnie. Wciągająca powieść zapewni dziecku doskonałą rozrywkę i udowodni, że czytanie może być wielką przyjemnością. Książka także skutecznie odciąga dziecko od ekranu!

W powieści dla dzieci Nicka Eliopulosa „Minecraft. Ostatnie starcie” młody czytelnik znajdzie: 

sympatycznych, różnorodnych bohaterów, z którymi łatwo się utożsamić; 

wartką, wciągającą akcję, od której nie będzie mógł się oderwać; 

● świat swojej ulubionej gry; 

● prosty, a przy tym pełen humoru język

● utrzymane w charakterystycznym stylu ilustracje Luke’a Flowersa i Chrisa Hilla

● uniwersalną opowieść o sile przyjaźni i odwadze.

„Minecraft. Ostatnie starcie” to bardzo klimatyczna powieść dla dzieci w wieku szkolnym. Pozwala przenieść się w niezwykły świat przygody rodem z ekranu komputera. Przygody, odwaga, przyjaźń – wszystko idzie w parze na stronach książki!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *