Fani gry Minecraft mogą przygotować się na nowe i fantastyczne propozycje. Dwie ogromne nowości to: Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię oraz Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania. Olbrzymie źródło inspiracji, unikatowych konstrukcji oraz kreatywny przewodnik, zawieszka, plakat. Ciekawa propozycja dla fanów gry Minecraft od Harpercolins Polska.

wp-1603832707469-1024x768 Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię oraz Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania. Harperkids Polska
 • Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające
 • Wydanie: 2020
 • Seria/cykl: MINECRAFT
 • Autor: Thomas McBrien
 • Ilustrator: Ryan Marsh
 • Tłumacz: Anna Hikiert
 • Typ oprawy: twarda
 • Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię

Zainspiruj się najbardziej imponującymi konstrukcjami ze świata Minecrafta

Ogromna książka, której rozmach oraz drobiazgowość konstrukcji, budzi podziw! Absolutnie jestem pod wrażeniem konstrukcji, które ukazane są na ilustracjach. Stanowią olbrzymią bazę inspiracji i gotowych wzorców do samodzielnego stworzenia. Podnoszą poprzeczkę nowym jak i początkującym graczom.  Podręcznik to źródło wielu praktycznych wskazówek oraz miejsce wymiany  doświadczeń z członkami gildii budowniczych.

W książce „Minecraft. Niesamowite bazy, budowle pobudzające wyobraźnię” znajdziesz: 

● opisy najbardziej niezwykłych, wyjątkowych konstrukcji Minecrafta; 

● praktyczne rady i podpowiedzi najlepszych budowniczych gry; 

● zrozumiałe wyjaśnienia, jak planować tematyczne bazy, konstruować skomplikowane mechanizmy z czerwonego kamienia i radzić sobie z problemami; 

● ogromną dawkę inspiracji, która pobudzi wyobraźnię każdego gracza!

Olbrzymie ilustracje oraz opisy przeprowadzą czytelnika przez:

– wskazówki ogólne
-grobowiec mumii
-podniebne laboratorium
-zatopiona posiadłość
-„kieł fenrira”
-wymiana
-sześcian
-lodowy pałac
– bazar w akcji

Itd.

Publikacja budzi wielki respekt nad graczami. Zdecydowanie budowle zawarte w książce są bardzo zaawansowane. Jednocześnie krok po kroku dowiadujemy się jak je wykonać. To przydatne miejsce nauki i inspiracji dla graczy i okazja, aby oderwać się od niej. Być może będzie to inspiracja do przyszłego działania jako np. inżynier budownictwa czy architektury? Warto zaryzykować!

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

 • Wydanie: 2020
 • Seria/cykl: MINECRAFT
 • Autor: zbiorowe opracowanie
 • Ilustrator: Ryan Marsh, Joe McLaren
 • Tłumacz: Anna Hikiert
 • Typ oprawy: miękka
 • Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania

Idealny prezent dla każdego miłośnika Minecrafta!  Pięknie zapakowany pakiet w którego wnętrzu znajduje się kilka propozycji dla początkującego gracza.

W pakiecie „Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania” fan jednej z najpopularniejszych gier wszechczasów znajdzie: 

● dwa poradniki pełne humoru, sprawdzonych porad, wskazówek i podpowiedzi twórców gry; 

● pełen inspiracji szkicownik, który zachęci do puszczenia wodzy fantazji; 

● świetny plakat z gry Minecraft; 

● zawieszkę na drzwi.

wp-1603832707469-1024x768 Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię oraz Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania. Harperkids Polska

Zestaw „Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania” to wstęp do gry Minecraft. Zdecydowanie spodoba się dzieciom, które chciały by spróbować wejść w grę i od razu poczuć się w niej komfortowo. Ciekawą opcją jest szkicownik, który będzie doskonałym uzupełnieniem do kreowania nowych wizji na papierze, które później będzie można przenieść do świata gry. Podręczniki do źródło inspiracji, wiedzy i porad! Podręczniki poprowadzą gracza po krainie zombie oraz parku rozrywki. Plakat może za to ozdobić wnętrze młodzieżowego pokoju!

„Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania” oraz „Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię” to dwie propozycje dla graczy – od poziomu podstawowego po nieco bardziej zaawansowany i najwyższy. Inspiracja, wiedza i okazja, aby pogłębić zainteresowania wynikające z fascynacji światem Minecraft.


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *