EGMONT przygotował coś extra dla miłośników gry Minecraft. Tym razem nie jest to podręcznik, a wciągająca powieść! Specjalne gogle sprawiają, że przyjaciele przenoszą się do wirtualnego świata w którym toczy się ich ulubiona gra. Znajdują na plaży wrak, którego wnętrze kryje mapę skarbów. Czy młodzież pójdzie jej tropem? Co ich spotka i czy świat gry przyniesie coś dobrego? Wciągająca opowieść dla fanów gry!

20200125_1752541951592373-767x1024 Minecraft. Na głęboką wodę. Styczeń 2020 – EGMONT
  • Wydanie: 2020
  • Seria/cykl: MINECRAFT
  • Autor: Nick Elioplaos
  • Ilustrator: Luke Flowers
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Minecraft. Na głęboką wodę

Minecraft. Na głęboką wodę” to kolejna (już trzecia) powieść dla fanów gry. Tym razem również warto oderwać się od ekranu komputera, aby zatopić się w głębinie przygód. A wszystko za sprawą tajemniczej mapy skarbów i niezwykłych gogli. Droga do skarby znajduje się w świecie gry, do której przyjaciele przenoszą się poprzez magiczne gogle.

Niestety droga do skarbu prowadzi przez ocean – biom, którego jeszcze nie poznali. Skarb jednak kusi, dlatego przyjaciele podejmują wyzwanie i ruszają w pełną przygód i niebezpieczną podróż. Czego nie robi się dla przygody! Szczególnie jeśli jest się miłośnikiem gry Minecraft.

Minecraft. Na głęboką wodę” świetnie sprawdzi się dla czytelnika, który samodzielnie już opanował czytanie. Duże litery, dialogi, ilustracje i tematyka sprawia, że świetnie pasuje do czytelnika od około ósmego roku życia. Szczególnie dedykowana jest miłośnikom gry. To opowieść, której akacja wprost przenosi do świata znanego z ekranu komputera. Opowieść odrywa od gry i zaprasza do przygody. Świetna na wakacje, wieczory czy przerwy w szkole!

 „Minecraft. Na głęboką wodę” to: 

● żywy, zrozumiały język dostosowany do wieku dzieci; 

● wartka akcja umieszczona w znanym czytelnikom uniwersum; 

● sympatyczni bohaterowie, z którymi łatwo się utożsamić; 

● doskonały sposób na rozbudzenie miłości do czytania w miłośnikach gry Minecraft!

Minecraft. Na głęboką wodę” to emocje, których doświadczyć można bez włączenia komputera a wciąż będąc w świecie gry!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: