Minecraft. Kompaktowe konstrukcje to rewelacyjna propozycja dla młodzieży, która uwielbia tworzyć w minecraftowym świecie. Podręcznik dostarcza aż 20 projektów, które szczegółowo zostały zaprezentowane, opisane i praktycznie dostosowane do realizacji przez czytelnika. Czas na nowe metody i ciekawe techniki, aby budowle zyskały na atrakcyjności! Zapraszam po więcej!

wp-1626156806969-768x1024 Minecraft. Kompaktowe konstrukcje – HarperCollins Polska!
  • Wydanie: 2021
  • Seria/cykl: MINECRAFT
  • Autor: Thomas McBrien
  • Ilustrator: Ryan Marsh
  • Tłumacz: Anna Hikiert
  • Typ oprawy: twarda
  • Do kupienia TUTAJ

Bardzo często pokazuje Wam podręczniki Minecrafta. To ciekawe propozycje dla młodzieży, która często nie chce sięgać po książki. Z podręcznikiem chętnie przełamią  się do książek i być może zostaną z nimi na dłużej? Warto spróbować! A tymczasem czas na  kolejny podręcznik Minecrafta! Można się z niego dowiedzieć, jak opracować, zbudować i modyfikować ponad 20 miniprojektów – począwszy od samolotu strażackiego, przez łódź podwodną, aż po ukryty bunkier i gry zręcznościowe.

Całość została bogato zilustrowana i szczegółowo podzielona na segmenty –„krok po kroku”. Podręcznik sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych fanów uniwersum gry. Z podręcznikiem dziecko zarówno nauczy się jak i podszlifuje swoje nowe umiejętności.

Dzięki zawartym w książce szczegółowym instrukcjom, sprytnym trikom i praktycznym radom dotyczącym konstruowania poszczególnych obiektów zabawa wejdzie na wyższy poziom a zadowolenie  dziecka  jest gwarantowane. Stworzone z tą książką miniprojekty z pewnością zaimponują innym minecraftowym przyjaciołom!


annakamyszek

Anna Kamyszek-Cieślarczyk – psycholog, coach, trener biznesu i umiejętności psychospołecznych. Pasjonatka rozwoju i wspomagania potencjału. Mama, żona i szczęściara.

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *